طراحی گرافیکی و چاپ

وزیر بهداشت جمهوری چک به دلیل نقض قواعد کرونایی برکنار می گردد

نخست وزیر جمهوری چک روز آدینه از وزیر بهداشت خود خواست به دلیل نقض آشکار قواعد ضدکرونایی استعفا کند و گفت که در غیر این صورت خودش او را برکنار خواهد نمود.

12 آذر 1399

تبدیل لباس به پنل خورشیدی با استفاده از فناوری نانو

پژوهشگران سوئیسی با استفاده از فناوری نانو ماده ای ساختند که می تواند روی منسوجات استفاده شده و در نهایت از طریق جذب نور محیط، انرژی الکتریسیته تولید کند.

8 آذر 1399

ترور شد تا هنرمند دیگری شود!

او را به عنوان نقاش تکرارها می شناسند؛ تکرار اشیای روزمره مصرفی که در راستای زیر سوال بردن جوامع مصرف گرا خلق می شدند. اگرچه سودای نقد زندگی مصرف زده انسان ها و جوامع مختلف بعد از سوء قصد ناکام به این هنرمند خلاق، جایش را به طرح های رنگی از چهره های شخصیت...

17 آبان 1399

کوشش برای تصویب بسته حمایتی گردشگری در دولت

دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مراسم ویژه روز جهانی گردشگری که پیش از ظهر امروز یکشنبه ششم مهرماه 99 در مرکز همایش های بین المللی هتل عظیم ارم برگزار گردید، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک روز جهانی گردشگری بیان نمود:...

13 آبان 1399

خبرنگاران فهرست نامزدهای نهایی جایزه بوکر 2020 اعلام شد

تهران- خبرنگاران- 6 نامزد نهایی رقابت برای دریافت جایزه بوکر 2020 معرفی شدند.

6 آبان 1399

تمساحی زیر پوستم مجددا منتشر شد

به گزارش خبرنگاران ، مجموعه داستان کوتاه تمساحی زیر پوستم نخستین مجموعه داستان کوتاه پانیذ هدایتی، نویسنده جوانی است که به تازگی از سوی نشر چشمه منتشر شده و در مدت 15 روز به چاپ دوم رسیده است.

29 مهر 1399

مسعود گلزاری درگذشت

اکرم طهماسبی باستان شناس و همکار او در پروژه پژوهش های کرمانشاه به ایسنا گفت: دکتر گلزاری شب گذشته - یکشنبه، پنجم مرداد - در بیمارستان شریعتی تهران و به دلیل مسائل ریوی درگذشت.

28 شهریور 1399

بنیانگذار کشتی نوین ایران درگذشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، استاد کیومرث ابوالملوکی به عنوان یکی از بنیانگذاران کشتی نوین ایران در سن 97 سالگی دار فانی را وداع گفت.

21 شهریور 1399

طبل رسوایی مقاله سازی در نشریات علوم انسانی کی به صدا در می آید؟

خبرنگاران - این صحنه برای شما هم شاید آشنا باشد؛ قطعا بارها در مقابل دانشگاه های کشور و یا محدود میدان انقلاب دیده باشید: نوشتن مقاله ISI و انتها نامه به ارزان ترین قیمت.

10 شهریور 1399

چرا باید اکانت کاری بسازید؟

از سال 2010 اتفاق عجیبی راستا ارتباطات را در جهان تغییر داد. از آن سال به بعد، از یک سگ گرفته تا یک فرد یا حتی کسب و کار، فارغ از اینکه کجاست و چه توانایی دارد، می توانست صاحب یک رسانه گردد. در 10 سال گذشته، اینستاگرام نه تنها خود را به عنوان یک شبکه اجتماعی...

14 تیر 1399

گام بلند آذربایجان شرقی برای توسعه موزه ها

به گواه تاریخ، آذربایجان شرقی یکی از استان های پیشگام در عرصه موزه داری کشور است.

6 تیر 1399

شناسایی توالی فرهنگی شمال استان اردبیل با کاوش در روستای احدبیگلو گرمی

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرمی از شروع کاوش های باستان شناسی در روستای احدبیگلو در راستای شناسایی توالی فرهنگی شمال استان اردبیل اطلاع داد و گفت: این کاوش ها فرصتی برای مطالعه تاریخ و میراث فرهنگی موجود فراهم می سازد.

1 تیر 1399

ادامه رشد صعودی ابتلا به کرونا در روسیه، تعداد فوتی ها 63 نفر شد

در روسیه طی 24 گذشته، با تأیید 1175 مورد جدید از عفونت کرونا و ثبت پنج مورد مرگ ناشی از این بیماری، تعداد کل مبتلایان به کرونا در دوره شیوع به 8672 نفر رسیده، 63 نفر جان باخته و 580 نفر هم بهبود یافته اند.

10 خرداد 1399

خبرنگاران هلال احمر اردبیل بیش از هفت هزار بسته بهداشتی و حمایتی توزیع کرد

اردبیل - خبرنگاران - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا هفت هزار بسته بهداشتی و حمایتی در این استان بویژه در مناطق محروم و کم برخوردار توزیع شد.

26 اردیبهشت 1399

ساختمان شهرداری رشت، بنایی با معماری روسی در ایران

از شهر غالبا بارانی رشت یک تصویر پر رنگ در ذهن بیشتر کسانی که به آن سفر نموده اند وجود دارد. این تصویر ذهنی یک میدانگاه بسیار عظیم و زیبا است که یک حوضچه جذاب و یک ساختمان با شکوه سفید در اطراف آن قرار گرفته است. میدانگاه مورد نظر، میدان شهرداری و مهم ترین...

31 فروردین 1399

ژورنالیزم پابرجاست فقط ابزارش تغییر نموده است

دبیر شورای نویسندگان مجله فیلم مساله بقا در دنیای ژورنالیزم را بسیار مهم توصیف می نماید و درباره رقابت نشریات کاغذی با رسانه ها در فضای مجازی چنین می گوید: اگر به اقتضای این دوران توجه نگردد، رسانه ضعیف می گردد و به تدریج از بین می رود. من نمی گویم که کاملا...

4 فروردین 1399

با انتقال موزه چاپ، مالکیت کتابخانه مجلس بر دستگا ه ها محفوظ است، اداره موزه به صورت شورایی

خبرنگاران : مدیر روابط عمومی کتابخانه مجلس انتقال موزه چاپ به کتابخانه ملی را به پیشنهاد کتابخانه مجلس و دلیل آن را کمبود فضا در این کتابخانه مطرح نمود.

17 اسفند 1398

بروشور موزه آذربایجان به خط بریل رونمایی شد

خبرنگاران: اولین بروشور موزه ویژه نابینایان، به خط بریل در موزه آذربایجان رونمایی شد.

30 بهمن 1398

معایب و مزایای افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن

در حالیکه مدیر عامل و مسئولان ارشد بانک مسکن افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن را در حال حاضر مقدور نمی دانند معاون وزیر راه و شهرسازی می گوید پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات به بانک مرکزی ارائه شده است.

28 بهمن 1398

نشانی سایت مسکن ملی ؛ شرایط نامنویسی ، زمان آغاز ثبت نام اعلام شد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام نشانی سایت ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن گفت: متقاضیان می توانند شرایط ثبت نام را از 18 آبان مطالعه کنند و برای اینکه فرصت برابر در اختیار همه قرار گیرد سه روز زمان دارند که مدارک خود را بارگذاری کنند. 10 استان آماده نام نویسی...

7 دی 1398
تعداد: (23)