همه اخبار و مقاله ها

پلیس فرانسه برای متفرق کردن معترضان از گاز اشک آور استفاده کرد

وزارت کشور فرانسه از تظاهرات سراسری در بیش از 70 شهر علیه قانون جدید حمایت از پلیس، نژادپرستی و خشونت های پلیس علیه شهروندان خبر داده که اغلب این تظاهرات به درگیری با نیروهای پلیس و حمله به معترضان منجر شده است.

15 آذر 1399

رادوشوویچ: توافق کردیم، آدینه می آیم

رادو با تایید این خبر می گوید: همانطور که قبلا هم گفتم نمی خواستم مسئله ای برای پرسپولیس ایجاد گردد. ما روز گذشته صحبت کردیم و معامله را انجام دادیم اما من پولی نگرفتم. فقط میخواستم مطالباتم روی کاغذ بیایند.

15 آذر 1399

گزارش ظریف از سفر به ونزوئلا

وزیر خارجه کشورمان گزارش سفر خود به ونزوئلا را مثبت ارزیابی کرد.

14 آذر 1399

سپاهان و پرسپولیس توسط AFC جریمه شدند!

باشگاه سپاهان و پرسپولیس با انتشار احکام انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با جریمه روبرو شده اند.

14 آذر 1399

دیدگاه کرملین و وزارت خارجه روسیه درباره فرایند انتخابات در آمریکا

به عقیده سخنگوی کرملین، عدم قطعیت نتیجه انتخابات آمریکا بر اوضاع سیاسی و اقتصاد جهانی تأثیر می گذارد و سخنگوی وزارت خارجه روسیه هم گفت: امیدواریم نتیجه انتخابات باعث بروز ناآرامی های گسترده در ایالات متحده نشود.

13 آذر 1399

وزیر بهداشت جمهوری چک به دلیل نقض قواعد کرونایی برکنار می گردد

نخست وزیر جمهوری چک روز آدینه از وزیر بهداشت خود خواست به دلیل نقض آشکار قواعد ضدکرونایی استعفا کند و گفت که در غیر این صورت خودش او را برکنار خواهد نمود.

12 آذر 1399

خبرنگاران سرخآبی ها به همراه شهرخودرو جریمه شدند

تهران- خبرنگاران- 2 باشگاه پرطرفدار تهرانی به همراه تیم شهرخودروی مشهد از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا جریمه شدند.

12 آذر 1399

لایحه توقف اجرای احکام خلع ید استادیوم ها و اماکن ورزشی اصلاح شد

مجلس لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع استادیوم ها و سایر تأسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان را به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کرد.

11 آذر 1399

ست لباس بهاره دخترانه و زیبا 2017

ست کردن لباس اصول خاصی دارد. مهم ترین موارد در ست کردن لباس ترکیب رنگ مناسب و هماهنگی طرح آن است. تصاویر ست لباس بهاره دخترانه را ببینید.

11 آذر 1399

گلچینی از زیباترین اشعار هاتف اصفهانی

هاتف اصفهانی شاعر قرن دوازدهم، سراینده ترجیع بند عرفانی مشهور است. ترجیع بند و گلچینی از غزلیات و رباعیات هاتف را در مجله خبرنگاران بخوانید.

10 آذر 1399

تنگ تیزاب؛از تفرجگاه های دیدنی و خوش آب و هوای شیراز، عکس

تنگ تیزاب یکی از تفرجگاه های دیدنی و خوش آب و هوای استان فارس و یکی از جاهای دیدنی شیراز به شمار می رود که یکی از انشعابات رودخانه بشار از آن می گذرد و طبیعت باصفایی را در آن جا خلق نموده است.

10 آذر 1399

مرگ و میر روزانه کرونا در اروپا 40 درصد افزایش داشته است

به گزارش خبرنگاران، دکتر مارگریت هریس سخنگوی سازمان بهداشت جهانی، در مصاحبه با بی بی سی ضمن اعلام خبر رشد 40 درصدی آمار مرگ و میر در اروپا بر اثر کرونا، گفت: بخش عظیم این تلفات مربوط به فرانسه، اسپانیا، بریتانیا، هلند و روسیه است.

9 آذر 1399

آلومینیوم اراک؛ ارزان ترین تیم لیگ برتر با اسکلت آزادگانی

آلومینیوم اراک با حفظ اسکلت فصل پیش خود و جذب بازیکنانی اندک به استقبال لیگ بیستم خواهد رفت.

9 آذر 1399

بخشش مردی که دوست همسرش را به قتل رساند

مردی که به خاطر تأمین هزینه های درمان سگ همسرش مرتکب قتل شده بود، ازسوی اولیای دم بخشیده شد و به لحاظ جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه رفت. او از قضات دادگاه درخواست بخشش کرد.

8 آذر 1399

مدت قرنطینه خانگی بیماران کرونایی چند روز است؟

متخصص بیماری های عفونی بیمارستان لقمان حکیم با بیان اینکه هیچ داروی معجزه آسایی با اثربخشی خارق العاده برای درمان کرونا وجود ندارد، عدم پایبیندی به اصول بهداشتی و حفاظتی را مهمترین مانع در کنترل اپیدمی کرونا برشمرد.

8 آذر 1399

تبدیل لباس به پنل خورشیدی با استفاده از فناوری نانو

پژوهشگران سوئیسی با استفاده از فناوری نانو ماده ای ساختند که می تواند روی منسوجات استفاده شده و در نهایت از طریق جذب نور محیط، انرژی الکتریسیته تولید کند.

8 آذر 1399

ترامپ همچنان از بایدن عقب است

نتایج آخرین نظرسنجی ها از حفظ رجحان نامزد دموکرات ها نسبت به دونالد ترامپ در افکار عمومی آمریکا حکایت دارد.

7 آذر 1399

دانشگاه امیرکبیر در سال گذشته 190 میلیارد تومان قرارداد صنعتی به امضا رساند

معاون پژوهشی دانشگاه امیرکبیر گفت: سال گذشته حدود 190 میلیارد تومان قرارداد صنعتی به امضا رسانده ایم، این قرارداد ها بسیار عظیم بودند به همین دلیل در هر کدام از آن ها می توانستیم 10 یا 15 عضو هیئت علمی جوان را مشارکت دهیم.

7 آذر 1399

نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید

نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، تعدادی از فرماندهان و نمایندگان بنیاد تعاون سپاه استان هرمزگان و دریابانی جزیره قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان روز سه...

6 آذر 1399

باشگاه فولاد برای ثبت قراردادهایش فردی جز آذری را معرفی کند

خبرنگاران/خوزستان هیات فوتبال خوزستان در مورد اظهارات مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره علت ثبت نشدن قرارداد بازیکنان این تیم شرح داد.

6 آذر 1399
تعداد: (1184)