فرهنگ و هنر

موافقت با پیشنهادهای استفاده از هنر معاصر و حذف برخی از لوازم فضای داخلی نوتردام

ایسنا/ براساس آخرین اخبار واصله، موافقت با پیشنهادهای استفاده از هنر معاصر و حذف برخی از لوازم فضای داخلی نوتردام صورت گرفت.

27 دی 1400

کتاب باید به سبد خرید خانواده ها برگردد

نویسنده و کارگردان گفت: یکی از ملزومات جدی حوزه نویسندگی، مطالعه است؛ کسانی که می خواهند در حوزه نویسندگی فیلم نامه، نمایش نامه، کتاب و یا حتی برنامه تلوزیونی، ورود نمایند، ناچار به مطالعه کتاب هستند؛ کلاس های آموزشی با اساتید مختلف، مانند مسکن و آرامش...

19 دی 1400

دغدغه ام برای نوشتن بی نام پدر زیست بوم همدان بود

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در قم، جلسه نقد و بررسی رمان بی نام پدر نوشته سیدمیثم موسویان -که در جشنواره انقلاب سال 1399 قابل تقدیر شناخته شد و برگزیدگی جشنواره قلم زرین و همچنین نامزدی جایزه شهید اندرزگو در سال 1400 را در کارنامه دارد- با حضور محمدرضا جوان...

14 دی 1400

سینماتک زادروز علی اکبر صادقی را گرامی می دارد

تهران (پانا) - چهارصدوهفتاد و نهمین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران به بزرگداشت هشتاد و چهارمین زادروز استاد علی اکبر صادقی طراح، نقاش و انیماتور برجسته اختصاص می یابد.

13 دی 1400

مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

فیلم سینمایی ماسک (The Mask) محصول سال 1994 به کارگردانی چاک راسل است که با بازی جیم کری و کامرون دیاز همراه بود. این اثر سینمایی که 25 سال پیش روی پرده رفت با بودجه 23 میلیون دلاری ساخته شده بود اما پیروز شد در آن سال 351 میلیون دلار بفروشد. یک فروش قابل توجه به ویژه...

9 دی 1400

ایستاده در میانه

قیصر امین پور، پیش و بیش از هر چه چیز موفقیتش را مدیون تعادل است. تعادل در همه چیز؛ از ایدئولوژی و معنا گرفته تا زیست ادبی و ساختار و ... .

29 آذر 1400

این فیلم های عاشقانه ایرانی را ببینید

در تاریخ سینمای ایران و سال های اخیر با توجه به محدودیت هایی که در ساخت فیلم ها وجود داشته اما بعضی کارگردانان توانسته اند فیلم های عاشقانه ای را بسازند که با گذشت سال ها از ساخت آنان هنوز تماشاگران خود را دارند.

28 آذر 1400

دانش آکادمیک متولیان گردشگری شرط تعریف صحیح اکو هتل ها در ایران است

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، دانش آکادمیک متولیان گردشگری شرط تعریف صحیح اکو هتل ها در ایران است.

25 آذر 1400

تور هلند ارزان: هرچه درباره کانال های آبی آمستردام باید بدانید

آمستردام شهری زیبا و دلفریب است که دلایل زیادی برای دوست داشتن آن وجود دارد اما احتمالا، مهمترین ویژگی و جذابیت این شهر، کانال های آبی آمستردام هستند. این کانال ها از مهمترین مشخصه های مرکز هلند و از جاذبه های تور آمستردام هستند که باعث شده اند تا بسیاری،...

24 آذر 1400

تور اروپا: خوانش ادبیات داستانی اروپا در بانه

مسئول برگزاری دورەهای خوانش، نقد و آنالیز ادبیات دنیا بانه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در کردستان با بیان اینکه دوره های خوانش، نقد و آنالیز ادبیات دنیا به همت مجموعه فرهنگی آیندە در شهر بانه از سال 98 شروع شد، گفت: در اولین دوره، خوانش ادبیات داستان...

22 آذر 1400

روایت تنهایی و عشق در دوردست

به گزارش خبرنگاران ، مراسم رونمایی و جشن امضای رمان دوردست نوشته میثم نبی، با حضور نویسنده اثر و هادی خورشاهیان، نویسنده، شاعر و منتقد ادبی و محسن حکیم معانی، نویسنده، شاعر و منتقد ادبی، با اجرای ویدا بابالو در موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم برگزار گشت.

20 آذر 1400

تور فرانسه ارزان: درگیری شدید پلیس فرانسه با بی خانمان ها

تعداد زیادی از بی خانمان های فرانسه، با نیروهای پلیس این کشور درگیر شدند.

19 آذر 1400

برگزاری بوت کمپ استارتاپی IOT، 5G با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول

دوره بوت کمپ استارتاپی IOT/5G با هدف شناسایی استعدادها، توانمندسازی، ایجاد تیم های مسئله محور و در راستای تقویت روحیه کارآفرینی و پرورش نوآوری برگزار می گردد.

15 آذر 1400

نشست شورای امنیت درباره اتیوپی، سازمان ملل درباره وقوع جنگ داخلی هشدار داد

با تشدید خشونت ها در شمال اتیوپی، سازمان ملل نسبت به آغاز جنگ داخلی در این کشور هشدار داد.

14 آذر 1400

رونمایی فریبا نادری از یک اتفاق بزرگ !

خبرنگاران:فریبا نادری بازیگر زن جنجالی تلویزیون درباره کار خیری که برای یک فرد محتاج انجام داده صحبت کرد.

14 آذر 1400

تور گرجستان ارزان: گرجی: آموزش و توانمندسازی افراد ویژگی مشترک رهبری تحول گرا و رهبری خدمت گزار است

تهران (پانا) - کارشناس مالی و نویسنده کتاب شیوه های نوین مدیریت با بیان اینکه در بخشی از کتاب به شرح پیرامون مفاهیم مختلف رهبری خدمتگزار و تحول گرا پرداخته شده است گفت، هر دو رهبری خدمتگزار و رهبری تحول­گرا بر اهمیت قدردانی کردن و ارزش دادن بـه افـراد،گـوش...

2 آذر 1400

ارسطو گیوی: بسته مستند پنهان ، برندگان برای خوش آیند جشنواره های خارجی ساخته نشده است

تهران (پانا) - ارسطو گیوی فیلمبردار سینمای مستند می گوید بسته مستند پنهان-برندگان با نگاهی واقع بینانه و ساختاری روان، واقعیت های مورد احتیاج به طرح واقعیت در یک فیلم مستند را دارند.

1 آذر 1400

ساخت کوچک ترین کنسول بازی در جهان

به تازگی، کوچک ترین کنسول بازی در جهان ساخته شده است.

23 آبان 1400

تور ارزان هند: داوری یک فیلمساز ایرانی در چهاردهمین جشنواره جیپور هندوستان

تهران (پانا) - حسن نجم آبادی فیلمساز ایرانی به اسم یکی از داوران چهاردهمین جشنواره بین المللی جیپور هندوستان انتخاب و معرفی گردید.

7 آبان 1400

هفت راه برای کاهش استرس و فشار خون

اگر می خواهید فشارخون بالا را درمان نموده یا از بروز آن پیشگیری کنید، باید مهارت های مدیریت استرس را فرا بگیرید. اگر بیشتر اوقات احساس تنش و عصبی بودن می کنید، به این هفت استراتژی برای کاهش استرس توجه کنید:

4 آبان 1400
تعداد: (300)