استارتاپ

برگزاری بوت کمپ استارتاپی IOT، 5G با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول

دوره بوت کمپ استارتاپی IOT/5G با هدف شناسایی استعدادها، توانمندسازی، ایجاد تیم های مسئله محور و در راستای تقویت روحیه کارآفرینی و پرورش نوآوری برگزار می گردد.

15 آذر 1400

همه جوانان خلاق و نوآور کشور در قوانین تازه زیر چتر حمایتی قرار می گیرند

یک نماینده مجلس با اشاره به نقش مهم شرکت های خلاق، حضور مسئولان مرتبط در کمیسیون های تخصصی، پیش از فصل بودجه ریزی را زمینه ساز جذب بودجه بیشتر برای اکوسیستم نوآوری و صنایع نرم و خلاق کشور دانست.

25 مهر 1400

فناوران به نیازهای صنایع در حوزه ساخت افزایشی پاسخ می دهند

رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه ساخت و فراوری با رویکرد ساخت افزایشی برگزار می گردد تا پاسخگویی به نیازهای فناورانه بخش صنعت سرعت گیرد.

10 شهریور 1400

تولید فناوری در سازمان های فضایی دنیا چگونه است؟

پیشرفت بشر در زمینه اکتشافات فضایی بیش از همه مرهون پیشرفت فناوری است که بخش های تولید فناوری در سازمان ها و شرکت های فعال در حوزه فضا بار اصلی آن را به دوش می کشند.

28 اسفند 1399

هواپیمای مسافری برقی پرواز کرد

هواپیمای مسافری برقی با موفقیت پرواز کرد. مزیت های پیشرانه برقی برای هواپیمای مسافری را در ادامه بخوانید.

19 بهمن 1399

4 راز موفقیت افراد عظیم و تاثیرگذار

راز پیروزیت انسان های پیروز تفاوت های جزئی دارد، اما اصول کلی در بین آن ها مشترک است. 4 رمز اصلی در پیروزیت افراد پیروز را می توان رویاپردازی، صداقت، شکرگزاری و تطبیق پذیری دانست.

12 بهمن 1399

کارخانه نوآوری آزادی به صف مبارزه با کرونا پیوست ، خدمات استارت آپ های ایرانی در خانه برای روز های قرنطینه

با فعالیت تنها شتابدهنده حوزه سلامت کارخانه نواوری آزادی و ارائه خدمات استارت آپ های آن برای سپری کردن مفیدتر روز های قرنطینه، این کارخانه به صف مبارزه با کرونا پیوست.

22 اردیبهشت 1399

ملاحظه سبک زندگی رزمندگان دفاع مقدس به مردم برای در خانه ماندن یاری می نماید

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح احتیاج ها ،شرایط لازم و وظایف وزارتخانه های مختلف در موضوع خانه ماندن مردم گفت: ملاحظه ای به سبک زندگی رزمندگان در دوران دفاع مقدس داشته باشیم، بخش قابل توجهی از اوقات خود را در سنگر ها می گذراندند؛ آن ها کوشش داشتند...

3 فروردین 1399

دستگاه یک میلیاردی تصویربرداری لیزری از چشم بومی سازی شد

دستگاه تصویربرداری مقطعی از شبکیه چشم (OTC) از جمله تجهیزات حوزه پزشکی است که در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

3 اسفند 1398

افزایش سرمایه گذاری برای استارتاپ ها در طوفان برگزیت

بریتانیا و مسائل پس از برگزیت این کشور، این روزها در صدر اخبار دنیا قرار گرفته است و هرچه به 31 اکتبر یعنی زمان نهایی جدایی کامل بریتانیا از اتحادیه اروپا نزدیک می شویم نگرانی ها افزایش می یابد. یکی از حوزه هایی که بیشترین دغدغه بریتانیای پس از برگزیت...

5 مهر 1398

سومین کافه پارک فناوری تهران در حوزه فناوری های مدیریت بحران

سومین کافه DARSTECH با هدف نقش آفرینی در بحران های ناشی از حوادث طبیعی، 27 مرداد ماه جاری در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می شود.

20 شهریور 1398

فارس من، پیگیری کاهش استخدام رشته علوم سیاسی، سازمان اداری و استخدامی برنامه ریز نیازمندی نهادهاست

تعدادی از متقاضیان شغل در سامانهفارس من نسبت به وضعیت استخدام در رشته علوم سیاسی اعتراض داشتند که این موضوع از نهاد متولی برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی پیگیری شد.

5 مرداد 1398

ضرورت ایجاد زیست بوم مشترک فناوری با فیلیپین

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری، در نشست با وزیر علوم و فناوری فیلیپین از ایجاد زیرساخت های تعامل های مشترک علمی و فناورانه بر اساس یک کمیته مشترک همکاری گفت و ادامه داد: فیلیپین به همکاری با کشورمان در حوزه...

16 تیر 1398