مطهری: برخی طوری نظر می دهند که حمایت فضای هواداری را داشته باشند، بازی با سپاهان قهرمان لیگ را تعیین نمی کند

به گزارش مجله کارنیکان، مربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که دیدار این تیم با سپاهان قهرمان لیگ را مشخص نخواهد کرد.

مطهری: برخی طوری نظر می دهند که حمایت فضای هواداری را داشته باشند، بازی با سپاهان قهرمان لیگ را تعیین نمی کند

حمید مطهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص خارج شدن پرسپولیس از قرنطینه گفت: ما 20 روز سخت را در هند پشت سر گذاشتیم و مطرح شدن بحث قرنطینه قبل از بازی با الوحده هم از لحاظ ذهنی تا حدودی تیم ما را به هم ریخت. ما بابت قرنطینه شدن مسئله ای نداشتیم و همیشه هم نشان دادیم که قانون مدار هستیم و از این مسائل تمکین کردیم اما چقدر خوب است که همیشه عدالت رعایت شود. خدا را شکر که تست های ما دو بار منفی شد و از قرنطیه خارج شدیم اما شنیده ایم که در بعضی پروازها مسافران هندی وارد ایران می شوند و به قرنطینه نمی فرایند که امیدوارم این خبرها درست نباشد.

نظرها باید کارشناسی باشد

وی در ارتباط با صعود مقتدرانه پرسپولیس و اینکه بعضی کارشناسان و مربیان گفته اند گروه پرسپولیس آسان بود، تاکید کرد: انتظار من این است که صحبت ها کارشناسی و با منطق باشد، نه اینکه بعضی ها طوری نظر بدهند تا حمایت فضای طرفداری را به همراه داشته باشند. در گروه ما تیم دوم یعنی الوحده 13 امتیاز گرفت و بعضی از تیم ها که اول شدند هم نتوانستند 13 امتیاز بگیرند. از طرفی بحث سیدبندی هم مطرح است که پرسپولیس با توجه به عقبه و حضور در دو فینال اخیر لیگ قهرمانان، در سید یک قرار گرفت. من زیاد نمی خواهم به این موضوع بپردازم، در جریان مسابقات هم مربی بزرگی مثل لوران بلان با بنده صحبت کرد و به این موضوع اشاره کرد که پرسپولیس جدا از بحث نتایج و امتیازگیری، بالاتر از سطح فوتبال آسیا بازی می کند که این برای ما با ارزش است.

بازی با استقلال تاجیکستان آسان نیست

مربی پرسپولیس در خصوص تقابل با استقلال تاجیکستان مطرح کرد: تیمی که به الهلال عربستان 4 گل می زند و در گروهش اول می شود، قطعا تیم خوبی است، البته من بازی های این تیم را ندیده ام و فعلا نمی توانم به صورت دقیق در خصوص استقلال تاجیکستان صحبت کنم اما اصلا اینطور نیست که بازی آسانی در پیش داشته باشیم.

هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست

مطهری در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می تواند در این فصل قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا شود؟ شرح داد: 15 ماه پیش که به پرسپولیس آمدیم، همان زمان آقا یحیی با بازیکنان صحبت کرد و گفت که پرسپولیس بارها قهرمان لیگ شده هدف ما باید قهرمانی در آسیا باشد. ما به فینال هم رفتیم و متاسفانه همه دیدند که چه اتفاقاتی رخ داد که قهرمان نشدیم، این در حالی است که شایسته قهرمانی بودیم. هنوز هم هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.

از بازیکنان و طرفداران تشکر می کنم

مربی پرسپولیس با تمجید از عملکرد بازیکنان پرسپولیس گفت: ما در هند از لحاظ سخت افزاری، شرایط آب و هوایی و بحث بیماری کرونا شرایط سختی داشتیم و باید از بازیکنان تشکر کنیم که متعهدانه بازی کردند و وظایف خودشان را انجام دادند. از طرفداران پرسپولیس هم تشکر می کنم که همیشه به ما انرژی مثبت می دادند و امیدوارم در بازی های آینده آنها را مسرور کنیم.

با فرمت لیگ قهرمانان مشکل دارم

مطهری در قسمت دیگری از حرف هایش در خصوص فرمت برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که با انتقاد خیلی ها همراه است، شرح داد: من واقعا با فرمت برگزاری این مسابقات مشکل دارم. نمی خواهم بگویم حرف هایم و نظرم در این زمینه کاملا کارشناسی است اما این درست نیست که بازی ها را با یک تیم شروع و با یک تیم دیگر تمام کنیم. در ضمنً مسائل دیگری هم وجود دارد که نمی خواهم به آنها اشاره کنم.

قهرمانی در لیگ آسان نیست

مربی پرسپولیس در ارتباط با بازی بعدی تیمش برابر سپاهان و اینکه بعضی معتقدند این بازی می تواند قهرمان لیگ را مشخص کند، گفت: سپاهان تیمی خوب و قابل احترام است و تلاش می کنیم تا در این بازی یک نتیجه خوب بگیرمی اما قرار نیست این بازی سرنوشت قهرمانی را مشخص کند. در حال حاضر چند تیم دنبال قهرمانی هستند و همه حریفان هم برای ما قابل احترام خواهند بود. ما می دانیم که قهرمانی در لیگ آسان نیست و باید سخت تلاش کنیم تا پنجمین قهرمانی پیاپی را به دست بیاوریم.

طرفدار سیتی و رئال هستم

مطهری در خصوص بازی های لیگ قهرمانان اروپا و اینکه دوست دارد چه تیمی قهرمان شود، اعلام نمود: واقعا تیم هایی که به نیمه نهایی آمده اند، تیم های خوبی هستند. من طرفدار رئال و منچسترسیتی هستم و دوست دارم این دو تیم در فینال با هم بازی کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1730

به "مطهری: برخی طوری نظر می دهند که حمایت فضای هواداری را داشته باشند، بازی با سپاهان قهرمان لیگ را تعیین نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: برخی طوری نظر می دهند که حمایت فضای هواداری را داشته باشند، بازی با سپاهان قهرمان لیگ را تعیین نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید