محل قرنطینه شدن پرسپولیسی ها در ایران تعیین شد

به گزارش مجله کارنیکان، فدراسیون فوتبال با درخواست قرنطینه تیم پرسپولیس در هتل آکادمی و مهمان سرای کمپ تیم های ملی موافقت کرد.

محل قرنطینه شدن پرسپولیسی ها در ایران تعیین شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کشور هند در روزهای اخیر رکورد جهانی ابتلا به کرونا را شکسته و این اتفاق باعث شده تمام پروازها از مبدا یا به مقصد به پاکستان ممنوع اعلام شود. وزارت بهداشت هم تاکید کرده دانشجویان و افرادی که قصد بازگشت از این کشورها به ایران را دارند باید قرنطینه دو هفته ای را پشت سر بگذارند تا ویروس جهش ییافته و خطرناک تر هندی به سایر مردم منتقل نشود.

از آنجایی که باشگاه پرسپولیس هم برای شرکت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کشور هند حضور دارد، بازگشت کاروان تیم به ایران طبق دستور وزارت بهداشت با قرنطینه همراه خواهد بود.

به همین ترتیب طبق مذاکرات صورت گرفته باشگاه پرسپولیس درخواست قرنطینه کاروان خود در هتل آکادمی و مهمانسرای مرکز ملی فوتبال را به فدراسیون فوتبال ارائه داده است تا بازیکنان و مربیان بلافاصله بعد از حضور در ایران تحت پروتکل هایش بهداشتی شدید به این هتل برای سپری کردن قرنطینه منتقل شوند.

تمرین پرسپولیس هم با رعایت همین پروتکل ها در قرنطینه و زمین شماره 2 برگزار خواهد شد. قرنطینه پرسپولیس در شرایطی از صبح جمعه آغاز می شود که پایان آن با تصمیم وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا و تعیین شدن جواب تست های بازیکنان و مربیان و همراهان تیم خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1822

به "محل قرنطینه شدن پرسپولیسی ها در ایران تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محل قرنطینه شدن پرسپولیسی ها در ایران تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید