4 انتصاب نو استاندار گلستان، آزاده رجبی مدیرکل امور بانوان شد

به گزارش مجله کارنیکان، خبرنگاران/گلستان استاندار گلستان طی احکام جداگانه ای امروز سه دستیار خود و یک مدیرکل ستادی استانداری را منصوب کرد.

4 انتصاب نو استاندار گلستان، آزاده رجبی مدیرکل امور بانوان شد

استان گلستان به عنوان یکی از استانهای پرظرفیت کشور همیشه مورد توجه بخش های مختلف توسعه ای کشور بوده و بی تردید معادلات پیشرفت در کشور در بخش های متعددی وابسته به استان سرسبز اما محروم گلستان است، از این رو بسیاری از نخبگان در روزهای اخیر بر لزوم تسریع در فرایند انتصابات استان در دولت تازه اعم از تغییرات ستادی، فرمانداری ها و مناصبی که به تشخیص نمایندگان دولت در استان احتیاج به تغییر و چرخش نخبگان دارد تاکید نموده بودند.

به همین منظور در روزهای گذشته انتصاب سه فرماندار در شرق استان گلستان در شهرستانهای مینودشت، کلاله و گالیکش به نوعی از دید اهالی رسانه گام بلندی برای تسریع در فرایند انتصابات به شمار می رفت که در ادامه این اقدام امروز شنبه 11 دی ماه نیز استاندار گلستان با 4 انتصاب عملا روز شلوغی را در این حوزه پشت سر گذاشت.

استاندار گلستان طی احکام جداگانه ای علی دنکوب را به عنوان دستیار مشارکت های مردمی و امور خیرین خود منصوب کرد که در پفراینده کاری خود سوابقی همانند فرماندار علی آبادکتول، عضو هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت و مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات استانداری را ثبت و درج نموده است.

علی محمد زنگانه بعلاوه سیدمحمد حسینی را به عنوان مشاور و دستیار ویژه خود منصوب کرد که پیش از این مسئولیت قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا در استان گلستان، ریاست سازمان ملی جوانان استان و مدیرکلی امور فرهنگی و اجتماعی استانداری را در پفراینده داشته و از جمله مدیران فرهنگی ملی به شمار می رود.

اما سومین حکم انتصاب امروز استاندار گلستان به نام دکتر علی شاهینی خورد که از سوی علی محمد زنگانه به عنوان دستیار تحول و پیشرفت استاندار منصوب و معارفه شد. او عناوینی همانند ریاست دانشگاه پیغام نور شاهرود، عضو هیئت علمی دانشگاه پیغام نور و پژوهشگر برتر کشور را در رزومه کاری خود داراست.

چهارمین و آخرین انتصاب استاندار گلستان نیز به حوزه اداره کل بانوان و امور خانواده استانداری مرتبط بود که علی محمد زنگانه طی حکمی آزاده رجبی را که سالها در اداره کل اجتماعی استانداری، سازمان ملی جوانان و قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیا فعالیت نموده بود به عنوان مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری منصوب کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2118

به "4 انتصاب نو استاندار گلستان، آزاده رجبی مدیرکل امور بانوان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 انتصاب نو استاندار گلستان، آزاده رجبی مدیرکل امور بانوان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید