ویسی: بازی با ذوب آهن سنگین و پراسترس بود، می دانستم ذوب آهن را شکست می دهیم اما نه با 4 گل

به گزارش مجله کارنیکان، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازی بسیار سنگین و پراسترسی برای هر 2 تیم بود چون شرایط مناسبی در جدول رده بندی نداشتیم.

ویسی: بازی با ذوب آهن سنگین و پراسترس بود، می دانستم ذوب آهن را شکست می دهیم اما نه با 4 گل

به گزارش مجله کارنیکان از اصفهان، عبدالله ویسی پس از پیروزی 4 بر یک تیمش برابر ذوب آهن در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی بسیار سنگین و پراسترسی برای هر 2 تیم بود چون شرایط مناسبی در جدول رده بندی نداشتیم. تلاش کردیم در طول هفته گذشته روی نقاط ضعف تیم کار کنیم تا خط دفاعی تیم محتاط تر بازی کند و هرچند گل اول را خوردیم خط دفاعی تیم در این بازی پیروز بود.

وی اضافه نمود: از اینکه پس از دریافت گل اول در زمین حریف تیم از هم نپاشید خوشحالم. بازیکنان بسیار تلاش کردند و پیروز شدیم تیم قدرتمند ذوب آهن را با 4 گل شکست دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: مطمئن هستم که جایگاه ذوب آهن رتبه فعلی این تیم نیست، همان طور که تمام کارشناسان اعتقاد دارند جایگاه واقعی پیکان این نیست. امیدوارم فرایند هر 2 تیم در بازی های آینده بهتر شود.

ویسی در پاسخ به اینکه به نظر او با این برد تیمش از بحران خارج شده یا خیر، گفت: صد درصد؛ تیم ما به یک برد نیاز داشت تا بازیکنان به خودباوری برسند. هرچند به بازیکنان ایمان داشتم و همان طور که باخت های خود را فراموش می کردیم، با این برد نیز فکر نمی کنیم که همه چیز تمام شده و به بازی آینده فکر می کنیم.

وی در پاسخ به اینکه فکر می کرد تیمش به ذوب آهن 4 گل بزند، بیان داشت: خیر ولی در طول هفته گذشته تلاش بازیکنان را در تمرینات دیدم و از زمانی که تمرینات تیم پس از شکست برابر پرسپولیس درهفته بیست و دوم آغاز شد، بازیکنان به شرایط مساعد بازگشتند و به خودباوری رسیدند. در مجموع می دانستیم ذوب آهن را شکست می دهیم اما نه با 4 گل.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره بازیکنان جوانی که به میدان فرستاده بود، شرح داد: با توجه به آنالیزی که از ذوب آهن داشتیم مجبور شدیم این کار را انجام دهیم. آرش قادری هم در نیمه اول خوب بود و در مجموع جوانان خوبی داریم که آینده درخشانی خواهند داشت و از آنها بیشتر استفاده خواهیم کرد.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1013

به "ویسی: بازی با ذوب آهن سنگین و پراسترس بود، می دانستم ذوب آهن را شکست می دهیم اما نه با 4 گل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: بازی با ذوب آهن سنگین و پراسترس بود، می دانستم ذوب آهن را شکست می دهیم اما نه با 4 گل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید