زندگی مرفه حق من است

به گزارش مجله کارنیکان، به گزارش خبرنگاران، علی دایی گفت: ما به این جهان آمده ایم تا دست همدیگر را بگیریم. بهشت و جهنم مان را در همین جهان می توانیم رقم بزنیم.

زندگی مرفه حق من است

وی درباره ویدیویی که از مادرش منتشر شده است گفت: مادر یک چیزی گفتند که بار مسئولیت من را خیلی سنگین کرد. من از همه مردم ایران عذرخواهی می کنم. من یک نفر آدم هستم با دارایی محدود. درخواست ها از من آنقدر زیاد است که اگر تمام زندگی ام را بفروشم بیش از دو روز نمی توانم به درخواست ها جواب بدهم و این درد بزرگی است که همواره در سینه من است چون همواره از خدا خواسته ام تمام مردم کشورم در رفاه باشند. مقدار خودم برای برطرف گرفتاری مردم کار می کنم و توانم همین است.

علی دایی ادامه داد: دلم می سوزد که این قضاوت ها درباره من می گردد. یکی نوشته بود علی دایی در پنت هاوس 1400 متری و 2 هزار متری زندگی می نماید. اول باید بگویم با این همه زحمتی که کشیدم، باید از یک زندگی مرفه برخوردار باشم چون فکر می کنم حق من است اما در پنت هاوس زندگی نمی کنم. خانه من 418 متر است.

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی گفت: اگر می خواستم جور دیگری زندگی کنم شاید 20 تا برج 20 طبقه داشتم اما همواره دوست دارم سالم زندگی کنم. چون سالم زندگی کردن من، آینده بچه من را تضمین می نماید. من به چیزهایی اعتقاد دارم که شاید برخی ها به من بخندند. نانی که ما سر سفره خانواده می بریم معین می نماید که راه بچه ها در چه مسیری است. خدا را شکر می کنم که تا الان یک ریال مال حرام سر سفره ام نیامده. دنبال سوءاستفاده نبوده ام و دوست ندارم در این سن اشتباه کنم.

اسطوره فوتبال کشورمان در ادامه به خبرورزشی گفت: من همواره گفته ام و همواره هم می گویم. پدر و مادر موجودات و سرمایه ها و فرشته هایی هستند که فقط یک دانه هستند. شما هر چیز دوست داشتنی و عزیز دیگر را می توانید دو تا و چند تایش را داشته باشید اما پدر و مادر همین یکی هستند. پدر و مادر سرمایه های تکرارنشدنی هستند به خصوص پدران و مادرانی از جنس پدر و مادر من.

علی دایی تاکید نمود: من هرچه دارم از پدر و مادرم دارم. درسم را برای پدرم خواندم چون از کودکی به من می گفت تو باید مهندس شوی. مادرم بیسواد است اما فهم و شعورش از خیلی افراد که القاب و عناوینی مثل دکتر و مهندس به نامشان اضافه می گردد بیشتر است. (با بغض) شاید باور نکنید اما هنوز هم در بسیاری از روزها فکر می کنم پدرم برایم دعا می نماید.

منبع: خبر ورزشی

مهم ترین اخبار حوزه اجتماعی را در صفحه جامعه خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1953

به "زندگی مرفه حق من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی مرفه حق من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید