واکنش صمد مرفاوی به دعوت 13 استقلالی به تیم ملی

به گزارش مجله کارنیکان، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان توضیحاتی را در خصوص انتخاب نفرات و زمان شروع تمرینات ارائه کرد.

واکنش صمد مرفاوی به دعوت 13 استقلالی به تیم ملی

صمد مرفاوی پس از جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: در این جلسه برنامه هایمان را برای تاریخ شروع تمرینات ارائه کردیم. پیشنهادات خودمان را دادیم تا فدراسیون بتواند روز هایی که نیاز به اردو داریم را هماهنگ کند.

وی افزود: روز یکم تا چهارم تست استعداد یابی را انجام می دهیم. سپس همراه با نفراتی که در استعداد یابی نبودند و ما از لیگ های مختلف شناسایی کردیم، شروع تمرینات با 50 نفر در قالب دو گروه 25 نفره از هفتم خواهد بود و تا چهاردهم ادامه دارد. نفرات را جمع می کنیم تا ان شاالله تمرینات اصلی را از هفدهم به بعد برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی جوانان در مورد انتخاب دستیارانش گفت: فرشاد ماجدی، حیدر شریفی، امین راستی، مهدی حیدری (مربی دروازه بان ها) و مسعود مومنی (مربیبدنساز) خواهند بود. این افراد مورد تایید من هستند و ان ها را معرفی کردم. هنوز قرارداد امضا نشده است. کمیته فنی از نظر فنی، اخلاقی و موارد مدنظر خودشان، تایید و انتخاب کرد.

وی در مورد شایعه دعوت 13 بازیکن از استقلال به لیست تیم ملی، مطرح نمود: این شایعه است. هیچ بازیکنی را دعوت نکرده ام. اصلا کارمان را شروع نکرده ایم که بازیکنی را دعوت کنیم. افرادی هم که به عنوان استعداد یابی می آیند را کمیته جوانان دعوت کرده است. در استان های مختلف تیم های استعداد یابی هستند که 8 هزار بازیکن را دیده اند و الان به 200 نفر رسیده اند. اسامی آن ها را به ما داده اند که ببینیم.

مرفاوی در مورد انتظارش از کمیته فنی فدراسیون فوتبال برای بازی های تدارکاتی، گفت: کمیته فنی مسئول بازی تدارکاتی نیست. با ما همکاری می کند. موارد لازم را با هم بررسی می کنیم و تصمیم فنی نهایی را می گیریم. کمیته فنی هیچ وقت کاری را انجام نداده که خدای ناکرده گردن آن بیندازیم. بازی تدارکاتی فعلا با تیم های داخلی خواهد بود. بازی خارجی فقط تورنمنت کافا را در مرداد داریم که به چشم بازی تدارکاتی می بینیم. در کنارش سعی می کنیم بهترین نتایج را بگیریم و قهرمان شویم.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2186

به "واکنش صمد مرفاوی به دعوت 13 استقلالی به تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش صمد مرفاوی به دعوت 13 استقلالی به تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید