فال روزانه یکشنبه 8 مرداد 1396

به گزارش مجله کارنیکان، فال روزانه یکشنبه 8 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 8 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ورود ماه به موقعیت برج عقرب (Scorpio)

فال روزانه یکشنبه 8 مرداد 1396

فروردین

امروز اصلا دلتان نمی خواهد که حرف هایتان را به غیر از افراد نزدیک با کسی دیگر باز گو کنید. درست همین موقع در فکر امتحان چیزی کاملا متفاوت هستید و این کار احتیاج به بحث جدی در خصوص علایق جدیدتان دارد. متاسفانه شما ممکن است با حرف زدن در خصوص این موضوع باعث عصبانی شدید بعضی از اطرافیانتان شوید که با رفتار بیش از حد جسورانه شما وحشت زده شده اند. اجازه ندهید این ترس و وحشتی که در وجود آنها می بینید شما را هم تحت تأثیر قرار دهد و به انرژی درونیتان اعتماد کنید. این جسارت ناگهانی که در وجود خود حس می کنید همچنین می تواند اثرات مثبت بسیاری روی رابطه عاطفی شما داشته باشد و نگرش شما را به کل تغییر دهد .

اردیبهشت

امروز فوران انرژی در شما باعث شده که هیجان زده شده و نتوانید تصمیمات درستی بگیرید. بیشترین چیزی که شما را نگران می نماید غیر قابل اعتماد بودن دیگران است. با این همه میل شدیدی به تفریح و خوشگذرانی در وجود خود احساس می کنید، اما نباید تسلیم هر احساس و فکر دیوانه واری که به سرتان می زند بشوید. به جای این کارها سعی کنید از انرژی فراوانی که در خودتان احساس می کنید بیشترین بهره ممکن را ببرید و آن را در کار یا هنرتان مورد استفاده قرار دهید. اگر در رفتار کسی که دوست دارید تغییرات ناگهانی و بی دلیلی را مشاهده کردید فورا او را سرزنش نکنید و با او در خصوص این موضوع حرف بزنید .

خرداد

یک تجربه جدید و عجیب را امروز پشت سر خواهید گذاشت. البته خودتان به درستی نمی دانید که چه می خواهید بکنید و با هیجان آماده اید تا ببینید چه ماجرای غیر منتظره ای به سراغتان خواهد آمد. از طرفی دیگر خاطره ای از گذشته شما را به خود فرامی خواند و ذهنتان را درگیر نموده است و این حالت شما را دچار نوعی دوگانگی نموده است. با این همه اگر بتوانید بین این دو حالت تعادل برقرار کنید پاداش خوبی در انتظارتان خواهد بود. برای اینکه بتوانید نسبت به نامزدتان شناخت بیشتری پیدا کنید و از انتخابی که نموده اید اطمینان کامل پیدا کنید باید با او در اجتماعات مختلف و به ویژه جمع دوستان و اعضای خانواده حضور پیدا کنید .

تیر

امروز نگرانی های همیشگیتان شما را محدود ننموده اند و دیگران برایتان خیلی عزیزتر از همواره هستند و بدون استرس و نگرانی آنچه می خواهید و حتی بیش از آنچه در ابتدا قصد داشته اید بگویید را با آنها در میان بگذارید. با این حال خیلی زود ممکن است از گفته هایتان پشیمان شده و نگران این شوید که مبادا آنها بعد از شنیدن حرف هایتان فکر بدی راجع به شما نموده باشند و دوباره خواهید در لاک خودتان فرو بروید. به جای این که نگران دیگران و افکار احتمالیشان باشید بهتر است به خودتان و کارهایتان فکر کنید و قبل از هر کس دیگری خودتان را مورد قضاوت و آنالیز قرار بدهید. این بهترین کاری است که شما در حال حاضر می توانید انجام دهید .

مرداد

بی حوصله و کلافه شده اید ولی اگر یک غافلگیری خوشایند و غیر منتظره برایتان پیش بیاید حالتان خیلی سریع روبراه خواهد شد. شما ترجیح می دهید بعد از روز یکنواخت و خسته نماینده ای که دیروز گذرانده اید، امروز را با تفریحاتی تازه و ارتباط برقرار کردن با دیگران بگذرانید. فقط باید این نکته را در نظر داشته باشید که بعد از آن همه استراحت که نموده اید امروز زمان نسبتا زیادی را باید به کارها و وظایفتان اختصاص بدهید. امروز روزی فوق العاده برای خندیدن و عشق ورزیدن است. اجازه ندهید مسائل کوچکی که در خانه به وجود می آیند فضای خانه را متشنج نمایند و هر بحث و دعوایی را پیش از آن که بالا بگیرد رها کنید .

شهریور

امروز بسیار عصبانی هستید و دیگران انتظار چنین رفتاری از شما را ندارند ولی این هشدار را به آنها می دهد که اصلا دلتان نمی خواهد طبق قوانین آنها بازی کنید. به جای چسبیدن به خاطرات ناخوشایند گذشته از امکان بیان کردن احساسات و خواسته های واقعیتان در زمان حال بهره ببرید. ما یک بار بیشتر زندگی نمی کنیم و نباید عمرمان را با حسرت خوردن سپری نموده و فرصت هایی که داریم را به راحتی از دست بدهیم. در کارگاه ها و سمینارهای یک روزه در زمینه های خوشبختی و موفقیت ثبت نام کنید تا هم احساس بهتری نسبت به زندگی پیدا نموده و هم با افراد جدیدی آشنا شوید که می توانند تغییراتی عظیم در زندگیتان ایجاد نمایند .

مهر

با مهربانی و چهره ای خندان با دیگران برخورد کنید، این انرژی مثبتتان در دیگران بسیار تاثیر گذار است. پشت اعتماد به نفس شما قدرتی فوق العاده نهفته است، با انرژی و شور و هیجان تمام به کارهایتان بپردازید. شما در رابطه عاطفی خود به دنبال آزادی بیشتری نسبت به گذشته هستید و برای رسیدن به این خواسته خود می توانید با لبخندی در اوج بی تفاوتی در برابر هر نوع مخالفتی مقاومت کنید. حتی اگر تصمیم بگیرید به این احساس خود غلبه کنید هم نخواهید توانست برای مدتی طولانی جلوی خودتان را بگیرید. البته در حال حاضر شما از قدرت زیادی برای اقناع دیگران برخوردار هستید، پس سعی کنید به جای مبارزه همراه با لجبازی از این توانایی فعلی خود بهره ببرید .

آبان

امروز به خوبی می توانید دیگران را برای همراهی با خود راضی کنید. در حال حاضر شرایط کیهانی باعث شده اند تمایلات عجیب و غریب شما بیش از هر زمان دیگری باشند. این حالت به ضرر شما نخواهد بود و در واقع فرصتی است برای این که خواسته هایتان را بدون ترس از شنیدن جواب منفی به زبان بیاورید. اگر ریسک نکنید پاداشی به دست نخواهید آورد. اگر در رابطه عاطفی شما مسئله ای وجود دارد بهتر است به جای این که شلوغش کنید و جنجال به راه بیندازید، در خصوص آن با دیگران حرف نزنید و خودتان با حرف زدن با یکدیگر مسائل موجود را از بین ببرید و نگذارید هیچ رازی بینتان باقی بماند .

آذر

امروز دلتان می خواهد که به دنبال تفریح و خوشی تان بروید و کمی از عقل و منطق به دور باشید. خواسته هایتان را فریاد بزنید و به همه بگویید که چه در دلتان می گذرد. کمی در رفتارهایتان احتیاط کنید تا فردا وقتی حال و هوایتان عوض می گردد پشیمان نشوید و به مشکل برنخورید. اگر بعدازظهر زود به خانه رفتید لباس های راحت بپوشید و همراه با همسر و فرزندانتان به ورزش و دوچرخه سواری بروید، این کار احساسی فوق العاده به شما خواهد داد. اگر کسی را دوست دارید شاید وقت آن رسیده که یک قدم دیگر به سوی ازدواج پیش رفته و او را به پدر و مادرتان معرفی کنید و نظر آنها را هم در خصوص انتخابتان جویا شوید .

دی

امروز هر چیزی در رابطه به روابط عاطفیتان ممکن است رخ دهد ولی ممکن است در راهتان مجبور شوید با بعضی پستی و بلندی ها دست و پنجه نرم کنید. شاید گاهی اعتماد به نفستان کمتر گردد، اما سخت کوشی و اراده تان شما را به نتیجه ای که لیاقتش را دارید خواهد رساند. دلسرد نشوید و میدان را به راحتی خالی نکنید، موانعی که در سر راهتان قرار می گیرند در واقع برایتان همچون هدیه ای هستند که به شما یاری می نمایند به ضعف هایتان غلبه کنید. امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. در هر وضعیتی خوش اخلاقی بهترین روشی است که می توانید در پیش بگیرید. با بچه ها وقت بگذرانید و از دنیای جادویی آنها لذت ببرید .

بهمن

امروز می توانید با شادابی و آرامشی که دارید تاثیر مثبتی روی دیگران گذارید. جذابیتتان شما را به هر کجا که بخواهید می توانید برسید، پس از آن هر جور که دلتان می خواهد بهره ببرید. روی نقاط مثبت تمرکز کنید و در طرف آفتابی خیابان راه بروید. لبخند بزنید و باعث شادی اطرافیانتان بشوید. امروز دلتان می خواهد که عشق و علاقه خود را به کسی که دوست دارید نشان دهید. ولی رفتارتان کمی غیر قابل پیش بینی است و ممکن است فراتر از حد و حدود همیشگیتان بروید. این کار تا زمانی که طرف مقابلتان مسئله ای نداشته باشد هیچ اشکالی ندارد، اما هرگاه حتی شک کردید که دارید او را با رفتارتان معذب می کنید دست نگه دارید و به احساسات و نظرات طرف مقابلتان احترام بگذارید .

اسفند

سعی بر این دارید دیگران را قانع کنید که امروز همه چیز عادی و نرمال است ولی خودتان هم به خوبی می دانید که اینطور نیست. با وجود این که معمولا موقع بیان احساسات خود خیلی حساس هستید، امروز آنقدر درگیر گفتن حرف دلتان هستید که حواستان اصلا به آنها و این که آیا اصلا تمایلی به شنیدن حرف هایتان دارند نیست. بهتر است کمی بیشتر دقت کنید و ببینید اصلا کسی به حرف هایتان گوش می دهد؟! امروز باید دست از خشونت و حالت عصبی خود بردارید. کمی بخندید و دست از سخت گیری و جدیت بیش از حد برداشته و کمی بیخیال و مهربان و شاد باشید. این کار به شما یاری زیادی خواهد نمود.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1230

به "فال روزانه یکشنبه 8 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 8 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید