فال روزانه چهارشنبه 27 دی 1396

به گزارش مجله کارنیکان، فال روزانه چهارشنبه 27 دی 1396 می گوید فروردینی ها روزی فوق العاده برای رسیدگی به روندهای اداریشان دارند، تیر ماهی ها بایستی به خانه و خانواده بیشتر توجه نمایند، آذر ماهی ها وقت زیادی را صرف صحبت با دوستان خواهند کرد و ...، برای آگاهی از فال امروزتان همراه خبرنگاران باشید.

فال روزانه چهارشنبه 27 دی 1396

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج جدی (Capricornus)
  • ورود ماه به موقعیت برج دلو (Aquarius)

فال روزانه چهارشنبه 27 دی 1396

فروردین

امروز روزی فوق العاده برای انجام کاغذ بازی های اداری و یا دنبال کردن قراردادها و کارهای قانونی است. شم تجاریتان خیلی خوب دارد کار می نماید و به خوبی می توانید تشخیص دهید که در چه زمینه هایی باید کار کنید. این شرایط باعث شده احساس کنید که هر کاری را که بخواهید به انجام خواهید رساند، اما باید مواظب باشید بین این حالت رویا پردازانه و واقع گراییتان تعادل ایجاد نموده و نگرشی منطقی تر نسبت به زندگی و کارهایی که انجام می دهید داشته باشید. امروز شما در روابط عاطفیتان، خواه رابطه ای قدیمی باشد و یا رابطه ای تازه شکل گرفته به درک تازه ای از یکدیگر خواهید رسید که بین شما و طرف مقابلتان احساس تعهد بیشتری را ایجاد خواهد نمود.

اردیبهشت

پروژه مهمی که در دست اقدام دارید امروز به توجه و مرکز ویژه شما احتیاج دارد و خوشبختانه شما از لحاظ ذهنی برای این شرایط کاملا آماده اید و نتیجه ای که در نهایت به دست خواهید آورد برای خودتان و آنهایی که نظرشان برایتان اهمیت دارد کاملا رضایت بخش خواهد بود. این موضوع به افزایش اعتماد به نفس شما منجر خواهد شد و شاید حتی روی میزان درآمدتان نیز اثرگذار باشد، پس تمام تلاشتان را بکنید و از توجهی که به شما می گردد استفاده کنید. امروز ممکن است در رفتار با شریک زندگی و یا فرزندانتان به طور ناخواسته کارهای اشتباهی انجام دهید، بهتر است قبل از هر حرفی و کاری کمی فکر کنید تا آنها را از دست خودتان ناراحت نکنید.

خرداد

امروز مهارت های حرفه ای و کاربردی شما خیلی خوب و درست دارند به کارتان می آیند، اما باید روی موضوعی که به خلاقیت، ذکاوت و آمادگی ذهنی احتیاجی دارد تمرکز کامل داشته باشید تا بتوانید به خوبی از پس آن بر بیایید. شاد مجبور باشید وقت زیادی را صرف فکر کردن و مطالعه در رابطه با این موضوع و در نظر دریافت جزئیات مربوط به آن کنید، اما نگران نباشید، هوشیاری شما در حال حاضر خیلی خوب می تواند یاریتان کند. شاید فعلا به خاطر رسیدگی به مسائل مربوط به خانه و خانواده نتوانید به اندازه کافی در راه رسیدن به اهداف اصلیتان وقت بگذارید، اما این را در نظر داشته باشید که حتما حتی اگر با قدم هایی بسیار کوچک مسیرتان را ادامه دهید.

تیر

امروز مسائل مربوط به خانه و خانواده به توجه و رسیدگی شما احتیاج دارند. البته موضوع خیلی مهمی در کار نیست، فقط بعضی کارهای کوچک ولی ضروری هستند که باید انجام شوند. شما می توانید از بقیه اعضای خانواده یاری بگیرید تا هر چه سریعتر این کارها را انجام داده و به بقیه مسئولیت ها و برنامه های خود رسیدگی کنید، این عادلانه نیست که همه این کارها را به تنهایی انجام دهید! شاید امروز کارهای حساب نشده ای بکنید و دست به ریسک بزنید، اما خیلی زود و با بروز مشکلاتی مثل بحث با دیگران و یا برداشتن قدمی اشتباه، متوجه خواهید شد که وقتی با فکر و برنامه ریزی پیش می روید در کارهایتان خیلی پیروز تر هستید.

مرداد

امروز فعالیت های ارتباطی بسیار زیادی مانند برقراری تماس های تلفنی و نوشتن نامه یا ایمیل و یا سفارش چاپ تبلیغات در روزنامه یا مجله در انتظارتان هستند و خوشبختانه تمام ارتباطات شما به خوبی پیش خواهند رفت و زمینه های مشترک فراوانی بین شما و اطرافیانتان پیدا می گردد که به درک متقابل بین شما و آنها ختم خواهد شد. امروز هر مسئله ای را که می خواهید حل کنید، مانند اژدهای هفت سر افسانه ای، دو مشکل دیگر ازکنار آن سبز می شوند و اعتماد به نفستان را به طور منفی تحت تأثیر قرار می دهند. نباید به این سادگی از میدان به در شوید، این شرایط تحت تأثیر شرایط کیهانی موجود است و خیلی زود از بین خواهد رفت.

شهریور

امروز ممکن است که روابطتان با دیگران باعث ناراحتی و آزردگی شما شوند و از آنجایی که ریشه اصلی این مشکل را نمی دانید حل آن برایتان سخت به نظر می رسد. انگار یک جای کار ایراد دارد، اما هرچه این ایراد به شما نزدیک تر باشد دیدن آن برایتان مشکل تر خواهد بود و هر چند دلتان می خواهد این موضوع را حل کنید راهی برای رفع کردن آن به ذهنتان نمی رسد. در کمال تعجب، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که دست از جستجو برای جواب این مشکل بردارید و روی انجام کارهای دیگرتان تمرکز کنید تا راه چاره مشکلتان به طور ناخودآگاه به سراغتان بیاید. بهتر است توجهتان را صرف رسیدگی به مسائل مالیتان بکنید و قبض ها و قسط های عقب اقتاده را پرداخت کنید.

مهر

امروز بعضی از پروژه های کاری به توجه ویژه شما احتیاج دارند و باید بعضی جزئیات آزاردهنده را مورد آنالیز قرار دهید. خوشبختانه شما در اوج کارآمدی خود قرار دارید و می توانید این مسائل را پیش از آن که برایتان زیادی خسته نماینده شوند روبراه کنید. آنچه اهمیت دارد این است که بتوانید نتایجی که می خواهید را به دست بیاورید، پس دست به کار شوید. شاید در مراحلی دچار تردید شده و احساس کنید که باید گزینه های پیش رویتان را با دقت بیشتری مورد آنالیز قرار دهید و هیچ کدام از آنها به چشم شما بهترین انتخاب ممکن به نظر نمی رسند. آنچه حس درونیتان به شما می گوید را نادیده نگیرید؛ اگر امید را در وجود خود زنده نگه دارید افق های پیش رویتان گسترش خواهند یافت.

آبان

امروز با دیدن اقوام و دوستان قدیمیتان خاطرات کودکی که مدت ها پیش فراموش نموده بودید دوباره در وجودتان زنده خواهند شد. شاید بعضی از این خاطراتبرایتان آزار دهنده باشند و غصه های قدیم را دوباره در وجودتان زنده نمایند، اما پرداختن به آنها باعث خواهد شد که بار سنگینی از روی دوشتان برداشته گردد. شاید رویاها و خیالاتتان برای شما بسیار زیبا و آر امش بخش باشند، اما نباید از دنیای واقعیت فرار کنید و وظایف و کارهایی که در دنیای واقعی در انتظارتان هستند را به دست فراموشی بسپارید. یک اختلاف نظر جزئی بین شما و کسی که دوست دارید می تواند به سادگی به یک دعوای جدی تبدیل گردد، سعی کنید خونسردیتان را حفظ کنید.

آذر

امروز زمان زیادی را صرف حرف زدن با دوستانتان خواهید کرد و مکالماتتان با محبت بسیاری همراه خواهند بود و اطلاعات زیادی را نیز برای شما خواهند داشت و انگیزه لازم برای برقراری ارتباط با بعضی از دوستان دیگرانتان را نیز به شما خواهد بخشید. نامه، ایمیل و یا چکی که مدت ها در انتظار آن بوده اید امروز بالاخره به دستتان خواهد رسید و با راحت شدن خیالتان از این که شاید هیچ گاه آن را دریافت نکنید، تنش های زیادی را از میان خواهد برد. امروز ایده هایی در سرتان دارید که به نظر خودتان خیلی فوق العاده هستند و همین باعث ایجاد شور و هیجان بسیاری در وجود شما شده است، بهتر است کمی منطقی تر به این موضوع نگاه کنید.

دی

امروز شما برای رسیدن به آنچه که می خواهید آماده اید هر کاری و هر تلاشی که لازم باشد بکنید، اما در واقع نهایت کاری که ضروری است انجام دهید این است که نگاهی منطقی و کاربردی به اوضاع داشته باشید و مراحل اداری لازم را طی کنید. اگر به این طریق پیش بروید در انتها روز از آن چه به دست آورده اید احساس رضایت خواهید کرد، حداقل چیزی که به دست می آورید این است که مراحل سخت و خسته نماینده کار را به انتها برسانید. اگر شرایطی به وجود آمد که باعث عصبانیت شما شد بهترین کار ممکن این است که بلافاصله واکنش نشان ندهید، در غیر این صورت کنترل اوضاع خیلی زود از دستتان خارج شده و فرصتی هم برای جبران نخواهید داشت.

بهمن

امروز دنبال کردن کارهایی که برایتان از اهمیت و جذابیت بیشتری برخوردار هستند به خاطر فشردگی وظایف حرفه ای که باید انجام دهید برای شما زیاد امکان پذیر نخواهد بود. شاید با شنیدن اخبار، مطالعه یک کتاب و یا طی مکالمه ای محبت آمیز اطلاعاتی به دست بیاورید که شما را نسبت به بعضی از اهدافتان نا امید کند، اما اگر هوشمندانه با این موقعیت روبرو شوید این شرایط به نفع شما تمام خواهد شد. امروز باید سعی کنید در بحث هایی که پیش می آیند زیاد متعصبانه و با حالت تهاجمی برخورد نکنید تا از تنش های به وجود آمده جان سالم به در ببرید و رابطه خود را با رفتارهای اشتباه به خطر نیدازید.

اسفند

امروز خاطرات مربوط به گذشته که بحران هایی را در زندگی شما ایجاد نموده اند که هنوز دارید با آنها دست و پنجه نرم می کنید به سراغ شما خواهند آمد. رویارویی با این احساسات برای شما پیشرفت قابل توجهی به همراه خواهد داشت و باعث می گردد انرژی منفی مربوط به آنها را برای همواره رها کنید و بتوانید با سرعت و جدیت بیشتری اهداف مادی و معنوی خود را دنبال کنید. شاید وقتی به بعضی از اهدافتان فکر می کنید نتوانید برنامه مشخصی برای رسیدن به آنها در نظر بگیرید و حتی با خودتان فکر کنید که انگیزه ای برایدنبال کردن آنها ندارید، اما این شرایط با تغییر شرایط کیهانی موجود رفع خواهد شد. پس دریافت تصمیمات مهم را برای روز دیگری نگه دارید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1315

به "فال روزانه چهارشنبه 27 دی 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 27 دی 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید