سیگنال مثبت برانکو برای حضور در تیم ملی ایران

به گزارش مجله کارنیکان، سرمربی تیم ملی فوتبال عمان در تازه ترین اظهاراتش و در پاسخ به علاقه اش برای حضور در تیم ملی ایران عنوان نموده است که مسئله ای برای جدایی از تیم ملی عمان ندارد.

سیگنال مثبت برانکو برای حضور در تیم ملی ایران

برانکو ایوانکوویچ همچنان تنها مربی کروات است که در جام جهانی راهنمایی یک تیم ملی دیگر غیر از کرواسی را بر عهده داشته است. او سه بار در لیگ اروپا راهنمایی دینامو را بر عهده داشت، او پنج عنوان قهرمانی در سه کشور کرواسی، چین و ایران دارد.

برانکو در بخشی از تازه ترین مصاحبه اش در پاسخ به احتمال حضور در تیم ملی فوتبال ایران گفته است: من مربی تیم ملی عمان هستم. در بهمن ماه قراردادم را برای دو سال دیگر یعنی تا سال 2024 آنجا تمدید کردم، اما یک بند در قرارداد دارم که در صورت جدایی باید جریمه هایی به فدراسیون فوتبال عمان پرداخت کنم، بنابراین اگر پیشنهادی را بپذیرم، اگر جایی شرایط بهتری پیدا کنم، مسئله ای برای جدایی از تیم ملی عمان ندارم.

سرمربی کروات سابق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس ایران در ماه های گذشته و پس از اعلام نظر کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره صلاحیت اسکوچیچ برای ادامه فعالیت در تیم ملی به عنوان یک گزینه در جانشینی اسکوچیچ مطرح شده بود، اما پس از ابقای هموطنش در تیم ملی ایران، این موضوع نیز مسکوت ماند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2201

به "سیگنال مثبت برانکو برای حضور در تیم ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیگنال مثبت برانکو برای حضور در تیم ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید