ساختمان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس آزاد شدند، شستا: 2 میلیون یورو را گرفتیم

به گزارش مجله کارنیکان، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی می گوید فدراسیون فوتبال بدهی دو میلیون یورویی خود به این هلدینگ را به نرخ روز تسویه حساب کرد.

ساختمان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس آزاد شدند، شستا: 2 میلیون یورو را گرفتیم

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، محمد رضوانی فر، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) درباره ادعای فدراسیون فوتبال مبنی بر تسویه حساب بدهی خود به شستا گفت: مجموع مبالغی که به حساب فدراسیون فوتبال واریز شده بود، از سوی این فدراسیون دریافت کردیم. مجموعا مبلغ دو میلیون یورو مطالبات داشتیم که به نرخ روز پس گرفتیم.

او در واکنش به اینکه بالاخره یاری دو میلیون یورویی خود به فدراسیون برای واریز حقوق ویلموتس را دریافت نموده اند اظهار کرد: ما یاریی که به فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش نموده بودیم، عینا دریافت کردیم.

مدیرعامل شستا در حالی از دریافت این دو میلیون یورو به نرخ روز خبر داده که خزانه دار فدراسیون فوتبال حدود 10 روز قبل از افزایش مجموعه پرداختی های این فدراسیون به حساب شستا به 25 میلیارد تومان خبر داده که معادل مبلغ دو میلیون یورو در آبان 98 است!

حال معلوم نیست ادعای مدیرعامل این هلدینگ به دریافت دو میلیون یورو از فدراسیون فوتبال به نرخ روز بر چه مبنایی است؛ بر مبنای ارش یورو در آبان 98 (12.5 هزار تومان) یا ارزش یورو در بهمن 99 (31.7 هزار تومان).

در عین حال ماجرای بدهکاری فدراسیون فوتبال به شستا از سال گذشته باعث مشکلاتی برای این فدراسیون شده بود چرا که به علت بدعهدی فدراسیون، شستا اقدام به توقیف املاک فدراسیون در آذر 99 و حراج ساختمان فدراسیون فوتبال کرد که در این بین پاس ساختمان باشگاه پرسپولیس هم به این پرونده باز شد چرا که این ساختمان در اسناد رسمی جزو املاک فدراسیون فوتبال است اما با وساطت وزیر ورزش و وزیر تعاون قرار شد به فدراسیون فوتبال تا انتها سال مهلت داده گردد و حالا طرفین از تسویه حساب این بدهی خبر می دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1592

به "ساختمان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس آزاد شدند، شستا: 2 میلیون یورو را گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس آزاد شدند، شستا: 2 میلیون یورو را گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید