رضایی: مرحله پایانی لیگ برای کادر فنی تیم ملی سورپرایز خواهد داشت

به گزارش مجله کارنیکان، سرمربی تیم کشتی سهند ارس معتقد است که لیگ شرایط خوب و مطلوبی برای تیم ملی ایجاد نموده است و حتماً مرحله پایانی این رقابت ها برای کادر فنی تیم ملی سورپرایزهایی خواهد داشت.

رضایی: مرحله پایانی لیگ برای کادر فنی تیم ملی سورپرایز خواهد داشت

علیرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به بالا بودن انگیزه تیم کشتی سهند ارس برای حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی، گفت: تیم پرمهره ای هستیم و انگیزه های بچه ها خیلی بالاست. تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشته ایم. طی دو ماه اخیر پنج شش مرحله اردو داشتیم و شرایط کشتی گیران تیم روز به روز بهتر شده است. اوایل که کار را آغاز کردیم، خیلی از آنها شرایط کشتی گرفتن نداشتند، اما در این مدت تمرینات مرتب شده و مدیرعامل باشگاه هم هر چیزی را که خواستیم، تأمین نموده است. در مدتی هم که اردو تعطیل شد، بچه ها برنامه داشتند و طبق آن تمرینات شان را در شهرها و باشگاه های خود دنبال کردند.

وی در خصوص جذب شاخیف روس در وزن 65 کیلوگرم و اعلام امیرمحمد یزدانی جهت حضور در وزن 70 کیلوگرم و تصمیمش برای این اوزان گفت: به هر حال این مسابقه لیگ هست و در زمان خودش تصمیم مناسبی خواهیم گرفت.

نایب قهرمان المپیک 2004 آتن با تأکید بر سورپرایز شدن کادر فنی تیم ملی در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی گفت: فکر می کنم شاهد اتفاقات ویژه ای در روز پایانی لیگ باشیم و حتماً سورپرایزهایی هم برای تیم ملی وجود خواهد داشت. این مسابقات یک شرایط خوب و مطلوب را برای تیم ملی هم ایجاد می نماید.

رضایی در انتها دربلرع شانس قهرمانی تیمش گفت: تیم خوب و پرمهره ای هستیم، کشتی گیران با انگیزه ای در ترکیب مان داریم و با تلفیقی از جوانان و باتجربه ها به مصاف حریفان خواهیم رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2011

به "رضایی: مرحله پایانی لیگ برای کادر فنی تیم ملی سورپرایز خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: مرحله پایانی لیگ برای کادر فنی تیم ملی سورپرایز خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید