دکوراسیون داخلی تمام چوب در آپارتمانی بسیار شیک و لوکس

به گزارش مجله کارنیکان، اگر مطالب پیشین سایت اتاق را دنبال نموده باشید حتما به خانه هایی برخورده اید که در شهر کیف کشور اوکراین قرار داشته اند. خانه هایی که معمولا از تمی تیره و سیاه استفاده می نمایند و همواره لوکس بنظر می رسند. دکوراسیون داخلی تمام چوب آپارتمانی که در این مطلب می خواهیم به معرفی آن بپردازیم نیز در شهر کیف اوکراین قرار گرفته و باز هم مثل همواره یکی از زیباترین نمونه ها را در بین طراحی داخلی منازل مسکونی در جهان ارائه نموده است. دکوراسیون های داخلی خانه هایی که در شهر کیف قرار گرفته اند تفاوت عمده ای با سایر آپارتمان های مدرن در نقاط مختلف جهان دارند.

دکوراسیون داخلی تمام چوب در آپارتمانی بسیار شیک و لوکس

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

امروزه بیشتر آپارتمان های مدرن سعی می نمایند محیطی آرامش بخش و راحت با استفاده از زمینه ها و تم های رنگی خنثی مانند سفید و بژ ایجاد نمایند در صورتی که خانه های مدرن و امروزی شهر کیف راهی کاملا متفاوت در پیش گرفته اند. آپارتمان زیر با بکار گیری سبک طراحی معاصر و ترکیب آن با عناصر دکوری زیبا برگرفته از فرهنگ شرق و غرب فضایی را ایجاد نموده که با کلمه ای کمتر از شگفت انگیز و منحصر بفرد نمی توان آنرا توصیف کرد. (رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل با چیدمانی مدرن و هوشمندانه)

همانطور که مشاهده می کنید رنگ مشکی رنگ اصلی در اتاق نشیمن است که تماما توسط دیوار پوش ها و کفپوش های چوبی در دو رنگ متضاد در بر گرفته شده است. نکته جالب در خصوص این اتاق میز جلو مبلی آن است که از چوب درخت بلوط 250 ساله ساخته شده است! البته چنین دکوراسیونی به همچین میزی احتیاج دارد تا بتواند در این فضای لوکس خود را بخوبی نشان دهد. مبلمان نشیمن هم از نمونه هایی کاملا مدرن و نرم و راحت انتخاب شده اند تا هنگام تماشای تلویزیون بروی پرده پروژکتور تضمین نماینده راحتی اشخاص مصرف باشند. (بهترین چینش مبلمان راحتی در اتاق نشیمن خانه بهمراه عکس)

منبع: اتاق
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1233

به "دکوراسیون داخلی تمام چوب در آپارتمانی بسیار شیک و لوکس" امتیاز دهید

1 کاربر به "دکوراسیون داخلی تمام چوب در آپارتمانی بسیار شیک و لوکس" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون داخلی تمام چوب در آپارتمانی بسیار شیک و لوکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید