بهمن موتور مقام اول خدمات فروش سال 98 شد

به گزارش مجله کارنیکان، بهمن موتور پیروز به کسب صندلی نخست و رتبه برتر خدمات فروش شرکت های خودروساز در سال 98 شد.

بهمن موتور مقام اول خدمات فروش سال 98 شد

به گزارش گروه بازرگانی مجله کارنیکان، مقایسه امتیاز نتایج کسب شده مربوط به ارزیابی خدمات فروش شرکت های عرضه کننده خودرو در سال 98 نشان می دهد که بهمن موتور در بین شرکت های خودروساز، مقام اول را به دست آورده است. این شرکت با یک پله صعود در رتیه و صندلی نسبت به سال 97، به صندلی نخست و رتبه برتر خدمات فروش در حوزه خودروهای سبک دست یافت.

این گزارش حاصل مصاحبه با 242 هزار مشتری بر اساس نتایج عملکرد، کیفیت، سرعت و هزینه خدماتی مانند شرایط نمایندگی ها، سیستم های ارتباطی و اطلاعاتی، رعایت ضوابط مربوط به روش های فروش، فرآیند پاسخگویی و رسیدگی به شکایت مشتریان و... است.

از طرف دیگر بهمن موتور در رویه های اجرایی تعریف شده در سیستم مدیریتی شرکت ها هم رتبه نخست داشته و در سال های گذشته با سرمایه گذاری صحیح توانسته در بخش آموزش نیروهای شبکه فروش خود عملکرد مناسبی را داشته باشد.

لازم به ذکر است ضمن آنکه بهمن موتور از شرکت های مجموعه هلدینگ گروه بهمن است که بزرگترین گروه خودروسازی خصوصی داخلی در کشور محسوب می گردد، مطابق با آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) ، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت و تنها نهاد رسمی ارزیابی خودروسازان و واردکنندگان خودرو در کشور، در سال 97 نیز پیروز شد رتبه دوم خدمات فروش را در میان شرکت های فراوری کننده خودروهای سبک از آن خود کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 941

به "بهمن موتور مقام اول خدمات فروش سال 98 شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهمن موتور مقام اول خدمات فروش سال 98 شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید