شرایط و جزییات عرضه لاستیک دولتی

به گزارش مجله کارنیکان، ثبت نام اینترنتی برای خرید لاستیک خودرو با قیمت مصوب دولتی از طریق چند شرکت تایرساز داخلی ایران تایر و کویر تایر فعال شده و برای شرکت شاخص نیز به زودی آغاز می شود. متقاضیان با مراجعه به سایت فروش شرکت های مذکور می توانند برای خرید با قیمت کمتر از کنندگی ها و بازار و بدون واسطه اقدام کنند.

شرایط و جزییات عرضه لاستیک دولتی

به گزارش ایسنا، شرکت های تایرساز داخلی کویر تایر، ایران تایر و شاخص (به زودی آغاز می شود) فروش اینترنتی محصولات خود با قیمت مصوب دولتی را آغاز کرده تا لاستیک ها با قیمت مصوب دولتی مستقیماً به دست مصرف کننده نهایی رسیده و متقاضیان بتوانند با قیمت کمتر از کنندگی ها و بازار دو حلقه تایر خریداری کنند.

در شرایط خرید محصولات کویر تایر آمده است که جهت خرید، ابتدا باید در سامانه ثبت نام و مدارک مورد نیاز شامل اسکن رنگی روی کارت ملی و کارت خودرو (رو و پشت) را با حجم کمتر از 100 کیلوبایت، بارگذاری کنید، با هر کدملی و پلاک خودرو، امکان خرید یک جفت تایر در هر شش ماه فراهم است و تعیینات خودرویی ثبت نام شده بایستی با تعیینات مندرج در کارت خودرو تطابق داشته باشد؛ در غیراینصورت سفارش لغو خواهد شد.

مبلغ نهایی قابل پرداخت شامل قیمت مصوب تایر، هزینه حمل (به ازای هر حلقه تایر 50 هزار تومان) و مالیات بر ارزش افزوده (9 درصد) خواهد بود. کلیه سفارش ها ظرف مدت چهار الی هشت روز کاری (از زمان تکمیل فرآیند خرید)، از طریق اداره پست تحویل خریدار با ارائه اصل کارت ملی صورت خواهد پذیرفت. محصولات کویرتایر دارای چهار سال گارانتی است.

طبق اعلام شرکت شاخص، فروش اینترنتی محصولات این گروه صنعتی به زودی آغاز خواهد شد.

در شرایط خرید لاستیک دولتی از محصولات ایران تایر نیز آمده است که با هر کدملی و پلاک خودرو، در راستای توزیع همگانی سهمیه تایر امکان خرید یک جفت تایر در هر سال فراهم است، در جهت تسهیل فروش و تحویل خودرو، سامانه نوبت دهی اینترنتی ایجاد شده که پس از ثبت درخواست و تعیین نوبت مراجعه، مشتری می تواند به آدرس فروشگاه عرضه مستقیم شرکت مراجعه و با ارائه مدارک درخواستی تایر خود را تحویل گیرد. ضمن اینکه در فروشگاه عرضه مستقیم پذیرش پول نقد مجاز نیست و پردخت وجه صرفا از طریق کارت بانکی مقدور است.

کلیه تایرهای رادیال سیمی سواری عرضه شده دارای چهار سال و تایرهای نخی وانتی و باری دارای سه سال گارانتی، در قبال عیوب ناشی از فرآیند تولید هستند.

متقاضیان خرید از شرکت کویرتایر می توانند با مراجعه به سایت های این شرکت های تایر ساز مراجعه کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 بهمن 1401 بروزرسانی: 27 بهمن 1401 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2300

به "شرایط و جزییات عرضه لاستیک دولتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط و جزییات عرضه لاستیک دولتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید