بسته ویژه بانک توسعه تعاون جهت اصناف، تجار و بازاریان

به گزارش مجله کارنیکان، به مناسبت روز ملی صادرات مدیرعامل بانک توسعه تعاون به تبیین بعضی محصولات و خدمات اعتباری بانک ویژه اصناف، تجار و بازاریان پرداخت.

بسته ویژه بانک توسعه تعاون جهت اصناف، تجار و بازاریان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ حجت€اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون ضمن تبریک روز ملی صادرات گفت: بسته ویژه اصناف، تجار و بازاریان به عنوان یک محصول کاربردی جهت تأمین اقتصادی این اقشار در بخش بازرگانی قابل استفاده است و به وسیله شعب این بانک به جامعه هدف ارائه می گردد.

مهدیان در تبیین بسته ویژه اصناف، تجار و بازاریان اضافه کرد: اعطای تسهیلات در قالب مرابحه و عقود مشارکتی تا سقف 20 میلیارد ریال برای واحدهای دارای مجوز فعالیت با امکان بازپرداخت یکجا تا حداکثر 180 روز به وسیله این بسته امکان پذیر است.

مهدیان با اشاره به کارنامه تسهیلاتی بانک توسعه تعاون در بخش بازرگانی گفت: تسهیلات اعطایی در بخش بازرگانی از 3500 میلیارد ریال در سال 95 به 5900 میلیارد ریال در سال 97 افزایش یافت و این میزان در سال 98 به 9950 میلیارد ریال رسید. وی اضافه کرد: تسهیلات اعطایی به بخش بازرگانی طی هفت ماهه امسال تا به امروز 9100 میلیارد ریال بوده است که حاکی از توجه ارکان تسهیلاتی بانک به این بخش می باشد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به توانمندی تعاونگران جهت ایفای نقش در بازارهای صادراتی اضافه کرد: طی سالهای اخیر، فعالیت های زیرساختی و مناسبی در راستای تقویت شرکت های تعاونی جهت حضور در بازارهای صادرات صورت گرفته است و از مهم ترین اقدامات تقویت برندها و نام و نشان های تجاری در بخش تعاون بوده است که با ادامه چنین روندی و شکل گیری و اعتبار برندها، سطح ماندگاری در بازارهای صادراتی نیز افزایش خواهد یافت.

وی در تبیین اهمیت بخش بازرگانی در اقتصاد تصریح نمود: فعالیت های بازرگانی داخلی و خارجی در تأمین مواد اولیه، فروش محصولات و بازاریابی واحدهای فراوریی نقش مهمی بر عهده دارند و ارزش اضافه کرده بخش فراوری درنتیجه فعالیت های این بخش حاصل می گردد. مهدیان اعلام کرد: چنانچه بخش بازرگانی در اقتصاد در خدمت فراوری باشد، چرخ فراوری به نحو کارآمد و مؤثری به حرکت درمی آید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1187

به "بسته ویژه بانک توسعه تعاون جهت اصناف، تجار و بازاریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته ویژه بانک توسعه تعاون جهت اصناف، تجار و بازاریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید