گلایه های پری امیر حمزه: بازی در برخی فیلم ها برای من زشت است

به گزارش مجله کارنیکان، پری امیرحمزه گفت: شرایط کلی سینما وضع خوبی نیست، تعطیلی نزدیک به یکساله این هنر مسائل فراوانی را ایجاد کرده است.

گلایه های پری امیر حمزه: بازی در برخی فیلم ها برای من زشت است

پری امیرحمزه گفت: بدون شک همه می دانیم که به دلیل شیوع بیماری کرونا نه تنها من بلکه بسیاری از بازیگران از این عرصه دور شده اند، البته شخصا پیش از کرونا هم کم کار بودم زیرا پیشنهاداتی که داشتم بیشترا بی کیفیت و تکراری بود و من نمی خواهم در نقشهایی این چنین ظاهر شوم.

وی با اشاره به شرایط بد معیشت بازیگران پیشکسوت به دلیل شیوع بیماری کرونا اضافه کرد: بازیگران پیشکسوت در زمان عادی و قبل از کرونا هم دستمزد چندانی دریافت نمی کردند و بیشترا در شرایط سخت زندگی می کردند اما کرونا باعث شد تا آنها بیش از پیش خانه نشین و افسرده شوند، بیشتر عوامل سینما و تولیدات تصویری بیکار شده اند و این اتفاق دردناکی است.

بازیگر سریال کارگاه شمسی به همین دلیل تاکید کرد: شرایط کلی سینما وضع خوبی نیست، تعطیلی نزدیک به یکساله این هنر مسائل فراوانی را ایجاد کرده است. از نظر من این روزها باید بیش از گذشته هوای هنرمندان را داشته باشند و از آنها حمایت کنند زیرا نبود شغل مناسب در این مدت معیشت همه را با مشکل روبه رو کرده است.

امیرحمزه با تاکید بر لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی اضافه کرد: در این روزها تنها راه نجات این است که در خانه بمانیم، شخصا مدتهاست خودم را قرنطینه کرده و از خانه بیرون نرفته ام، این علاوه بر یک نیاز فردی یک وظیفه اجتماعی است که باید همه به آن وفادار و متعهد باشیم، وظیفه ای که می تواند باعث از بین رفتن بیماری و شروعی خوب در سال آینده باشد.

وی در مورد کم کاری خود در سالهای گذشته اظهار کرد: پیشنهادات زیادی طی سالهای گذشته داشتم اما نقش ها به شکلی نبودند که خودم دوست داشته باشم در آنها به ایفای نقش بپردازم، بازیگری هم نیستم که الکی به پیشنهادات نه بگویم اما به واقع بازی در برخی فیلم ها برای من زشت است.

این بازیگر سینما و تلویزیون فیلمنامه را مهمترین عامل پذیرش نقش دانست و افزود: به طور معمول وقتی به من برای بازی زنگ می زنند در ابتدا برای رعایت احترام فیلمنامه را درخواست می کنم و آن را می خوانم، اما متاسفانه طی ماه ها و سالهای گذشته فیلمنامه هایی پیشنهاد شده که بازی نکردن در آنها خیلی بهتر از ایفای نقش است.

امیرحمزه با اشاره به لطف همیشگی مردم به خود گفت: مردم مرتب از من می پرسند که چرا بازی نمی کنم ولی باور کنید نمی دانم چه بگویم، گاهی بهانه می آورم و می گویم در حال استراحت هستم، من مجبورم به مردم اینگونه بگویم زیرا مردم نباید از این اتفاقات سینما و بازیگری با خبر شوند، آنها کلی خاطره خوب بازیگرانشان دارند که نمی خواهند خراب شود.

منبع: همگردی
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1512

به "گلایه های پری امیر حمزه: بازی در برخی فیلم ها برای من زشت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه های پری امیر حمزه: بازی در برخی فیلم ها برای من زشت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید