تیم مأموریت غیرممکن 7 از رفتار پرخاشگرانه تام کروز حمایت کردند

به گزارش مجله کارنیکان، بعضی از اعضای تیم فراوری فیلم مأموریت غیرممکن 7 از صحبت های اخیر تام کروز و رفتار پرخاشگرانه او برای رعایت پروتکل های بهداشتی حمایت نموده اند.

تیم مأموریت غیرممکن 7 از رفتار پرخاشگرانه تام کروز حمایت کردند

چند هفته قبل فایل صوتی از تام کروز در فضای مجازی دست به دست می شد که در آن این بازیگر پنجاه و هشت ساله با لحنی تند و بعضی الفاظ زننده تعدادی از اعضای تیم فراوری مأموریت غیرممکن 7 که فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند، سرزنش می کرد. این رفتار را می توان یک طغیان نادر از سوی کروز دانست؛ زیرا از او طی سال های فعالیتش همیشه به عنوان بازیگری آرام یاد شده است.

  • وقتی دواین جانسون نقش اصلی را به تام کروز باخت

فیلم برداری هفتمین قسمت از سری فیلم های مأموریت غیرممکن تا به امروز دو بار به خاطر همه گیری کروناویروس متوقف شده است و به همین خاطر هیچ کدام از اعضای اصلی ساخت این فیلم دوست ندارند باری دیگر به دنبال ابتلای چند نفر به این ویروس کشنده فرایند ساخت مأموریت غیرممکن 7 متوقف گردد. اما الفاظ و صحبت های زننده تام کروز هم به عقیده بعضی چندان قابل قبول نیست و حتی ممکن است یک رفتار تبلیغاتی باشد، ولی تعدادی از اعضای تیم فراوری فیلم مأموریت غیرممکن 7 در گفت وگویی با هفته نامه آمریکایی مردم (People) به دفاع از او پرداخته اند.

بخشی از صحبت های افراد نزدیک به ساخت نسخه جدید مأموریت غیرممکن با نشریه مردم به این توضیح است: بیان میزان تمرکز و توجه فوق العاده او برای قرار دریافت در بهترین حالت ممکن به هنگام ساخت فیلم بسیار سخت است. سری فیلم های مأموریت غیرممکن برای او بسیار خاص هستند؛ در واقع آن ها فیلم های او محسوب می شوند. تام به رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار یاری کرد. در تمام سال های فیلم برداری مجموعه مأموریت غیرممکن هیچ کس حتی صدای بلند او را هم نشنیده است. او معمولا تنها روی فیلم برداری تمرکز می نماید، اما این فیلم [به خاطر کرونا] بسیار خاص است و کروز باید اطمینان حاصل کند همه در سلامت کامل هستند. تمام زندگی تام کار اوست. او فشار و ترسناک بودن اوضاع را احساس می نماید و وقفه دیگری [در فراوری] نمی خواهد. چیزهای زیادی در معرض خطر قرار دارند و او هنگامی که یک رفتار غیرحرفه ای می بیند، سعی می نماید آن را اصلاح کند.

در حال حاضر پارامونت پیکچرز میخواهد مأموریت غیرممکن 7 را در تاریخ 28 آبان 1400 (19 نوامبر 2021) روی پرده ببرد و فیلم مأموریت غیرممکن 8 هم برای اکران در تاریخ 13 آبان 1401 (4 نوامبر 2022) برنامه ریزی شده است.

منبع: WeGotThisCovered

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1511

به "تیم مأموریت غیرممکن 7 از رفتار پرخاشگرانه تام کروز حمایت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم مأموریت غیرممکن 7 از رفتار پرخاشگرانه تام کروز حمایت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید