چین و آمریکا؛ ناجی خودروسازی ژاپن

به گزارش مجله کارنیکان، احیای تقاضای آمریکا و چین باعث شد تویوتاموتور، عظیم ترین خودروساز ژاپن پیش بینی خود از سود سالانه اش را از 500 میلیارد ین به 3/ 1تریلیون ین افزایش دهد.

چین و آمریکا؛ ناجی خودروسازی ژاپن

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

شیوع ویروس کرونا آسیبی جدی به صنعت خودرو ژاپن که یکی از ارکان صنعت این کشور است، وارد کرد. خودروسازان ژاپنی که در بازه زمانی آوریل تا ژوئن با بدترین آمار های خود روبه رو بودند، حالا شاهد بهبود بیش از انتظار اوضاع هستند، روزنه امیدی که از بازگشت آن ها به جهت احیا خبر می دهد.

به گزارش تایمز ژاپن، تقاضا در بازار های حیاتی این صنعت از جمله بازار خودروی چین و آمریکا افزایش یافته و به همین دلیل غول های خودروساز پیش بینی های خود از سود سالانه شان را بهبود بخشیدند یا پیش بینی شان از زیان خود را کاهش دادند.

همزمان طی هفته گذشته نتایج عملکرد نیمه نخست سال آن ها منتشر شد و حکایت از آن داشت که این کسب و کار ها باید نسبت به بحران سلامت که در بعضی کشور ها در قالب موج دوم ظهور نموده است، هوشیار باشند.

احیای تقاضای آمریکا و چین باعث شد تویوتاموتور، عظیم ترین خودروساز ژاپن پیش بینی خود از سود سالانه اش را از 500 میلیارد ین به 3/ 1تریلیون ین افزایش دهد.

منبع: فرادید
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1229

به "چین و آمریکا؛ ناجی خودروسازی ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین و آمریکا؛ ناجی خودروسازی ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید