مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

به گزارش مجله کارنیکان، فیلم سینمایی ماسک (The Mask) محصول سال 1994 به کارگردانی چاک راسل است که با بازی جیم کری و کامرون دیاز همراه بود. این اثر سینمایی که 25 سال پیش روی پرده رفت با بودجه 23 میلیون دلاری ساخته شده بود اما پیروز شد در آن سال 351 میلیون دلار بفروشد. یک فروش قابل توجه به ویژه با توجه به زمان اکران فیلم و بودجه آن.

مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

پیروزیت گسترده ماسک باعث شد یک مجموعه کارتونی و یک بازی ویدیویی براساس این شخصیت خلق گردد. با این وجود دنباله سینمایی ماسک که در سال 2005 ساخته شد و پسر ماسک (Son of the Mask) نام داشت بدون جیم کری و با بازی جیمی نمایدی ساخته شد. فیلمی که به هیچ وجه حتی نتوانست به پیروزیت های فیلم قبلی نزدیک گردد و شکست آشکار آن باعث شد کل مجموعه و طرح های توسعه ای مربوط به آن متوقف شوند.

این فیلم سینمایی صندلی جیم کری به عنوان یک بازیگر سطح اول را مستحکم کرد. در فیلم ماسک جیم کری نقش استنلی ایپکیس کارمند ساده بانک را بازی می کرد که به وسیله یک ماسک به گانگستری بی پروا و خشن با صورتی سبز تبدیل می شد. شمایل او با آن صورت سبز و کت زرد رنگ حتی پس از سال ها نیز در ذهن بسیاری از علاقه مندان این اثر سینمایی باقی مانده است.

حال ریچاردسون فکر می نماید 25 سال پس از فیلم اول و پس از عرضه کمیک های جدید ماسک زمان آن فرارسیده تا جان دوباره ای به این مجموعه داده گردد. خالق مجموعه در مصاحبه با فوربز ادعا نموده نه تنها معتقد است باید مجموعه را دوباره به راه انداخت بلکه به فردی که باید ماسک سبز رنگ جیم کری را روی صورتش بگذارد هم فکر نموده است.

منبع مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1997

به "مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید