فدراسیون دوچرخه سواری یک هفته بدون مسئول، چرا سرپرست معرفی نمی گردد؟

به گزارش مجله کارنیکان، با وجود گذشت یک هفته از انتها دوره ریاست خسرو قمری در فدراسیون دوچرخه سواری، هنوز سرپرست این فدراسیون معرفی نشده است.

فدراسیون دوچرخه سواری یک هفته بدون مسئول، چرا سرپرست معرفی نمی گردد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، دوره چهار ساله ریاست خسرو قمری در فدراسیون دوچرخه سواری روز شنبه 6 دی ماه به خاتمه رسید.

قمری نزدیک به هشت و نیم سال روی جایگاه ریاست نشسته بود و در خاتمه دوره دوم ریاستش کنار رفت تا فرد جدیدی به عنوان سرپرست معرفی گردد و زمام داری امور فدراسیون دوچرخه سواری تا برگزاری انتخابات را بر عهده بگیرد.

از زمان خاتمه دوره قمری، یک هفته می گذرد و این در حالی است که هنوز هیچ فردی از سوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرپرست معرفی نشده است. این عدم تصمیم گیری در شرایطی است که فعلاً سلگی دبیر فدراسیون امور مربوطه را انجام می دهد و قمری نیز که قانوناً حق امضا هم ندارد، دیگر به محل فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی نمی رود.

خاتمه دوره چهار ساله ریاست نکته ای نیست که به یک دفعه رقم بخورد. در واقع از مدت ها قبل تعیین بوده است که دوره ریاست قمری در چه تاریخی به خاتمه خواهد رسید، اما نکته مهم این است که مسئولان وزارت ورزش و جوانان در این یک هفته گذشته هیچ سرپرستی را معرفی نکرده اند.

قطعاً حضور یک فرد به عنوان سرپرست یا رئیس می تواند تأثیر بسزایی در فرایند حرکتی آن رشته داشته باشد، اما ظاهراً چنین اعتقادی در میان مسئولان وزارت ورزش وجود ندارد.

تنها 203 روز یعنی کمتر از هفت ماه تا شروع بازی های المپیک 2020 توکیو باقی مانده است و دوچرخه سواری ایران نیز در این رویداد عظیم یک نماینده خواهد داشت. با توجه به فرایند حرکتی در جهت برگزاری انتخابات، به نظر می رسد که فدراسیون با سرپرست، المپیک توکیو را تجربه خواهد نمود و انتخابات به بعد از این بازی ها موکول خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1361

به "فدراسیون دوچرخه سواری یک هفته بدون مسئول، چرا سرپرست معرفی نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون دوچرخه سواری یک هفته بدون مسئول، چرا سرپرست معرفی نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید