دعوت شدگان باید 16 فروردین در اردوی تیم ملی والیبال حاضر شوند

به گزارش مجله کارنیکان، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر و بهروز عطایی سرپرست و سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشستی با دکتر داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به آنالیز برنامه های تیم ملی پرداختند.

دعوت شدگان باید 16 فروردین در اردوی تیم ملی والیبال حاضر شوند

سرپرست تیم ملی والیبال پس از این جلسه گفت: با توجه به برنامه های که بهروز عطایی برای آمادگی هر چه بیشتر تیم ملی در سال پر ترافیک والیبال ایران در نظر گرفته اند، مقرر شد اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی پس از انتها لیگ برتر والیبال مردان از سوی سایت فدراسیون اعلام گردد.

خوش خبر تاکید نمود: بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی که در لیگ مشغول به بازی هستند، باید پس از استرحت کافی در ایام نوروز از 16 فرودین با حضور در کمپ تیم های ملی والیبال در فدراسیون خود را به کادر فنی معرفی نمایند.

سرپرست تیم ملی والیبال با اشاره به تابستان طولانی 1401 برای والیبال ایران، گفت: با توجه به این که سالی بسیار سخت پیش رو داریم، مقرر شد افرادی که 16 فروردین ماه به هر دلیلی در تمرینات حاضر نشوند، از اردوی تیم ملی کنار گذاشته شوند. البته به جز بازیکنانی که از ابتدای سال در لیگ های اروپایی بازی کردند و با تیم های باشگاهی خود قرارداد دارند که آنها باید پس از انتها مسابقات باشگاه های خود با هماهنگی کادر فنی تیم ملی بلافاصله در اردوهای تیم ملی حاضر شوند.

خوش خبر در انتها مجدداً تاکید نمود که بازیکنانی که در لیگ برتر ایران حضور داشتند باید برنامه خود را طوری تنظیم نمایند که از 16 فروردین در تمرینات تیم ملی حضور یابند.

تیم ملی والیبال مردان ایران سال آینده در لیگ ملت ها 2022، رقابت های قهرمانی مردان دنیا، بازی های همبستگی کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی 2022 چین حضور پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2119

به "دعوت شدگان باید 16 فروردین در اردوی تیم ملی والیبال حاضر شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت شدگان باید 16 فروردین در اردوی تیم ملی والیبال حاضر شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید