خبرنگاران سناتور جمهوریخواه، کارشکنی علیه بایدن را خطرناک خواند

به گزارش مجله کارنیکان، تهران- خبرنگاران- سناتور بن ساسه طرح جمهوریخواهان برای به چالش کشیدن پیروزی جو بایدن در کنگره را ترفندی خطرناک خواند.

خبرنگاران سناتور جمهوریخواه، کارشکنی علیه بایدن را خطرناک خواند

به گزارش خبرنگاران از شبکه سی ان ان، سناتور جمهوریخواه ایالت نبراسکا در صفحه فیس بوک از هم حزبی های خود خواست تا با تایید آرای کالج الکترال بایدن رئیسجمهوری منتخب آمریکا در کنگره مخالفتی انجام ندهند.

وی در ادامه نوشت: طی چند هفته گذشته که با شماری از همکارانم گفت و گو داشته ام، باید بگویم که من در طرح کارشکنی علیه بایدن شرکت نخواهم کرد و از همکارانم خواسته ام که در این طرح حضور نداشته باشند زیرا این اقدام یک ترفند خطرناک است.

به نوشته سناتور جمهوریخواه، ترامپ و متحدینش با نپذیرفتن نتایج انتخابات 2020 در حقیقت با آتش بازی می کنند و آنها ابتدا برای لغو نتایج به سراغ دعاوی حقوقی، شکایت رفته و هم اکنون نیز به سراغ کنگره آمده اند.

لجاجت ترامپ درمورد نپذیرفتن نتیجه آرای انتخاباتی آمریکا نه تنها باعث ایجاد جدایی میان جمهوریخواستار شده است بلکه به ایجاد شکاف حتی در داخل خانواده او منجر شده است.

جرد کوشنر مشاور ارشد ترامپ و داماد او بر این باور است که زمان پذیرش شکست فرار رسیده است و ملانیا ترامپ همسر ترامپ نیز دیدگاه مشابهی دارد و از رییس جمهوری خواستار پذیرش نتیجه آرا شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1357

به "خبرنگاران سناتور جمهوریخواه، کارشکنی علیه بایدن را خطرناک خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سناتور جمهوریخواه، کارشکنی علیه بایدن را خطرناک خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید