جزئیات قرارداد تازه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری اعلام شد

به گزارش مجله کارنیکان، تهران (پانا) - قرارداد تازه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری از ابتدای سال جاری منعقد شد و بر اساس آن، بازنشستگان تا 31 خردادماه سال جاری مهلت دارند تا نسبت به حذف و اضافه نفرات تحت پوشش خود اقدام کنند.

جزئیات قرارداد تازه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری اعلام شد

به گزارش ایسنا، قرارداد نو جبران هزینه خسارت درمان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای سال 1401 اجرایی می شود.

بر اساس اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، قرارداد جبران هزینه خسارت درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری یا همان بیمه تکمیلی از اول فروردین ماه امسال آغاز شده و تا انتها سال 1401 نیز فعال خواهد بود.

سهم سرانه هر نفر در قرارداد سال نو 45هزار تومان است و سقف پوشش خدمات جبران هزینه خسارت درمان نسبت به قرارداد قبلی 30درصد بیشتر شده است.

قرارداد نو در قالب پرداخت هزینه خسارت های درمانی است و شرکت طرف قرارداد صرفا وظیفه محاسبه و تعیین مبلغ هزینه خسارت را برعهده دارد و صندوق بازنشستگی کشوری از محل سودآوری شرکت ها و سهم بازنشستگان، نسبت به پرداخت هزینه خسارت اقدام خواهد کرد.

زمان ثبت نام یا حذف و اضافه نفرات تحت پوشش برای این خدمت از اول فرودین ماه تا 31خردادماه 1401 به مدت سه ماه تعیین شده است و متقاضیان دریافت این خدمت می توانند صرفاً از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir (بخش خدمات بیمه ای) و بدون مراجعه حضوری و فقط از طریق رایانه اقدام به ثبت نام یا حذف و اضافه نفرات نو کنند. در این طرح ثبت تقاضای بازنشستگان از طریق تلفن همراه امکان پذیر نیست.

با توجه به اینکه مرحله آخر ثبت نام متقاضیان یا ثبت درخواست انصراف و حذف و اضافه افراد، ویرایش و ثبت نشانی محل سکونت فرد دارای دفترکل بازنشستگی است، بنابراین فرد متقاضی باید نشانی و شماره تلفن همراه را به درستی و با دقت ثبت یا اصلاح کند.

جزئیات طرح در صفحه مربوط به ثبت نام و حذف و اضافه به طور کامل درج شده و متقاضیان باید متن مربوطه را به دقت مطالعه کنند. شماره تماس های 2500 (مرکز پاسخگویی صبا) و 75013 (آتیه سازان حافظ) با پیش شماره 021 آماده پاسخگویی در خصوص قرارداد نو هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2171

به "جزئیات قرارداد تازه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قرارداد تازه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید