تیک های آبی سیستم قدیمی توییتر هنوز حذف نشده اند؛ به استثنای اکانت نیویورک تایمز

به گزارش مجله کارنیکان، درحالی که توییتر وعده داده بود از روز اول آوریل تیک های تأییدیه سیستم قدیمی خود را حذف می نماید، این اقدام هنوز چندان عملی نشده و تنها اکانت روزنامه نیویورک تایمز تیک آبی خود را از دست داده است. گزارشی می گوید فرایند حذف تیک ها ممکن است مدت زیادی طول بکشد.

تیک های آبی سیستم قدیمی توییتر هنوز حذف نشده اند؛ به استثنای اکانت نیویورک تایمز

به گزارش گاردین، شبکه اجتماعی متعلق به ایلان ماسک چندی قبل گفت که از اول آوریل تنها تیک اکانت های مشترک سرویس بلو باقی می ماند؛ اما هنوز به طور گسترده شاهد وقوع چنین اتفاقی نیستیم. تنها مورد مشهود اکانت رسانه نیویورک تایمز است که گفته بود بابت دریافت تأییدیه سرویس توییتر بلو را خریداری نخواهد کرد و به نظر می رسد که ماسک به همین علت تیک این اکانت را حذف نموده است.

نیویورک تایمز بعلاوه گزارش داده بود که برنامه توییتر برای حذف تیک های قدیمی واقعی است، اما درنهایت تیک 10 هزار سازمان پرطرفدار باقی خواهد ماند. بر همین اساس، تیک اکانت این نشریه با 55 میلیون دنبال کننده هم نباید حذف می شد، اما کشمکش ماسک و نیویورک تایمز ظاهراً مانع از حفظ این تأییدیه شده است.

حذف تیک های آبی قدیمی توییتر ظاهراً به مرور زمان انجام می گردد

از سوی دیگر، نشریه واشنگتن پست در گزارشی مدعی شده است که حذف تیک های آبی سیستم قدیمی توییتر ممکن است زمان زیادی طول بکشد چون اجرای این برنامه شامل آنالیز مؤلفه های دستی بسیاری است.

در گذشته اگر روی تیک آبی موجود در پروفایل کاربران توییتر کلیک می کردید، با توجه به اینکه تأییدیه در سیستم قبلی صورت گرفته یا بخشی از سرویس بلو بود، شرح متفاوتی دریافت می کردید، اما حالا تنها یک نوشته برای همه تیک های آبی نمایش داده می گردد که می گوید: [این اکانت] تأیید شده چون مشترک توییتر بلو است یا در سیستم سنتی تأیید شده است.

خیلی از خبرگزاری های بزرگ ازجمله CNN، لس آنجلس تایمز و واشنگتن پست گفته بودند که حاضر به پرداخت حق اشتراک برای دریافت تیک آبی در توییتر نیستند. حالا اگرچه تیک اکانت اصلی نیویورک تایمز حذف شده است، سایر اکانت های این رسانه ازجمله New York Times Arts و New York Times Travel تیک طلایی دارند.

منبع: انتخاب
انتشار: 15 فروردین 1402 بروزرسانی: 15 فروردین 1402 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2317

به "تیک های آبی سیستم قدیمی توییتر هنوز حذف نشده اند؛ به استثنای اکانت نیویورک تایمز" امتیاز دهید

1 کاربر به "تیک های آبی سیستم قدیمی توییتر هنوز حذف نشده اند؛ به استثنای اکانت نیویورک تایمز" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیک های آبی سیستم قدیمی توییتر هنوز حذف نشده اند؛ به استثنای اکانت نیویورک تایمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید