بازسازی سالن ورزشی امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی گیلان

به گزارش مجله کارنیکان، سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای آنالیز مسائل و چالش های سالن ورزشی امام خمینی (ره) لاکان بازدید کرد و از بازسازی این سالن ورزشی اطلاع داد.

بازسازی سالن ورزشی امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی گیلان

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، فردین مهرابیان، سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، به همراه موسوی رئیس حراست و صفوی زاده مدیر تربیت بدنی از سالن ورزشی امام خمینی (ره) لاکان بازدید کردند.

مهرابیان با اشاره به وسعت 2 هکتاری این مجموعه اظهار کرد: علاوه بر سالن ورزشی تصیح و بهسازی زمین فوتبال چمن نیز در دست اقدام است و ما کوشش داریم با بروز کردن این فضای ورزشی گامی در راستای توسعه فعالیت های ورزشی در دانشگاه بر داریم.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اضافه نمود: مجتمع امام خمینی(ره)که میزبان تمامی فعالیت های ورزشی دانشجویان،اساتید و هیئت رییسه دانشگاه است پس از 25 سال مورد بازسازی و مرمت قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 844

به "بازسازی سالن ورزشی امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی سالن ورزشی امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید