گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مرادی: بدون کیانوش و بهداد کار سختی در مسابقات جهانی داریم، نتایج مان شما را شگفت زده می نماید

به گزارش مجله کارنیکان، رئیس فدراسیون وزنه برداری نتایج این رشته را در بازی های آسیایی تاریخی ترین نتایج وزنه برداری دانست و گفت: دو ماه دیگر مسابقات جهانی را داریم که کار سختی خواهیم داشت، اما نتیجه بهتری می گیریم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مرادی: بدون کیانوش و بهداد کار سختی در مسابقات جهانی داریم، نتایج مان شما را شگفت زده می نماید

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از اندونزی، علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری پس از کسب مدال طلای بهداد سلیمی و نقره سعید علی حسینی گفت: اولین بار است که در طول تاریخ بازی های آسیایی این رشته دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز را کسب کردیم. این کیفی ترین نتیجه تاریخی این ورزش بوده و جز کوشش های خانواده وزنه برداری و هیئت های محترم و کادرفنی، خانواده ها و از همه مهم تر ورزشکاران است که زحمت کشیدند. در این طول این مدت رسانه های گروهی هم بسیار حمایت کردند. به همه ملت شریف و خانواده ورزش تبریک می گویم.

وی ادامه داد: ما باید ورزشکاران را مثل فرزندان خودمان دوست داشته باشیم نباید نگاه ابزاری داشته باشیم. ورزشکاری که تا دیروز قهرمان مملکت شده و تمام کوشش خودش را نموده، اگر یک روز، روز او نبود نباید ما زحمات این عزیزان را به عنوان سرمایه ملی نادیده بگیریم و باید قدر بدانیم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: در این مسابقات رقابت در حد مسابقات دنیای و المپیک بود. نتایجی که به دست آمد، باتوجه به شرایط بسیار خوب بود. رقابت ها سنگین است و در طول تاریخ بازی های آسیایی هیچ موقع رقابت های وزنه برداری به این سنگینی نبوده است. رکوردهایی که بچه ها جابه جا کردند، یا حتی وزنه هایی که کادر فنی به شکل خوبی انتخاب کردند، باعث شد در رقابت ها پیروز شویم. این قابل تقدیر است و کادرفنی را حتماً حمایت می کنیم. ورزشکاران را هم به همین شکل حمایت خواهیم کرد. امیدوارم رسانه ها هم به صورت استمرار حمایت خود را داشته باشند تا بیشتر دل مردم شاد گردد.

مرادی در مورد کیانوش رستمی هم که وزنه های خود را در دو ضرب اوت نموده بود، گفت: کیانوش فرایند و سبک خاص خودش را دارد و بیشتر باید با او صحبت کنیم. با توجه به اینکه کیانوش جزئی از سرمایه های ملی است، نباید به راحتی او را از دست بدهیم و باید بازنگری کنیم. احساس می کنم حتی کیانوش مقداری نیاز به استراحت دارد و ما به این موضوع توجه داریم. ضمن اینکه توجه داشته باشید در مسابقات قهرمانی بزرگسالان دنیا، کیانوش رستمی را نخواهیم داشت. باتوجه به اینکه بهداد سلیمی هم خداحافظی کرد کار ما سخت خواهد بود.

وی اضافه نمود: ما نباید نگاه ابزاری به ورزشکار داشته باشیم. شدیدترین آسیب ها را بهداد سلیمی دید و نه تنها او، بلکه همه عزیران صبورانه کار کردند تا دل مردم را شاد نمایند. همین الان تیم پشتوانه ما در تهران کار می نماید و شما نتایجی که در مسابقات دنیای که تا دو ماه آینده خواهید دید تعجب خواهید کرد. ما اندازه 10 فدراسیون می دویم و ورزشکاران ما هم این را احساس می نمایند.

این مقام مسئول وزنه برداری گفت: برای مسابقات دنیای می رویم تا از قهرمانی دنیا که سال گذشته به دست آوریم، دفاع کنیم. ما از شایستگی مردم و جوانان ایران زمین باید دفاع کنیم، یک روی سکه ورزش برد و روی دیگر آن باخت است.

مرادی گفت: ما در بحث پشتوانه سازی کار کردیم. علی مردای دو ماه قبل قهرمان جوانان دنیا شد که 192 کیلوگرم را در یک ضرب و 222 کیلوگرم را در دو ضرب بالای سر برد. ما کار می کنیم که خوشبختانه یا متأسفانه جایی که نتیجه را می بینند، بزرگش می نمایند. حالا یا برد یا باخت، اما بازیکنان ما شبانه روز چند ماه دور از خانواده کار می نمایند و اعتقاد ما این است که مدیون مردم هستیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 524

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مرادی: بدون کیانوش و بهداد کار سختی در مسابقات جهانی داریم، نتایج مان شما را شگفت زده می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، مرادی: بدون کیانوش و بهداد کار سختی در مسابقات جهانی داریم، نتایج مان شما را شگفت زده می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید