تور ارزان روسیه: پوتین آزمایش پیروز موشک زیرکُن را گامی مهم در تأمین امنیت روسیه نامید

به گزارش مجله کارنیکان، رئیس جمهوری روسیه با اشاره به شلیک آزمایشی موفقیت آمیز و بدون نقص موشک مافوق صوت زیرکُن در این کشور، این روایداد را بسیار بااهمیت و گامی مهم در افزایش امنیت و توان دفاعی روسیه ارزیابی کرد.

تور ارزان روسیه: پوتین آزمایش پیروز موشک زیرکُن را گامی مهم در تأمین امنیت روسیه نامید

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نووستی، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه روز آدینه در نشستی با مقامات دولتی این کشور از شلیک پیروز یک ففرایند موشک مافوق صوت زیرکُن اطلاع داد.

پوتین گفت: شب گذشته، یا دقیق تر بگویم، اوایل بامداد امروز (آدینه) یک موشک مافوق صوت زیرکُن دیگر با پیروزیت شلیک شد. این نوترین سیستم موشکی ساخته شده در روسیه است که هم در عرصه دریا و هم برای نابودی اهداف دریایی و خشکی قابل استفاده است. آزمایشات اجرا شده به روی این موشک مافوق صوت نو با پیروزیت و بدون نقض انجام گرفته است. این حادثه بزرگ و با اهمیتی برای کشور است و گام بسیار مهمی در افزایش امنیت و توان دفاعی روسیه بشمار می رود و باید به دست اندرکاران آن تبریک گفت.

رئیس جمهوری روسیه در این نشست بعلاوه از عملکرد دولت ابراز رضایت نموده و یادآور شد که کابینه وزرای روسیه با دقت و حرفه ای عمل می نماید و توانسته در بهبود شرایط مالی کشور و کاهش بیکاری پیروز باشد. وی یادآور شد: نرخ بیکاری در روسیه در حال حاضر نسبت به قبل از همه گیری ویروس کرونا کاهش یافته و در حال حاضر حدود 4.3 درصد ثبت شده است.

ولادیمیر پوتین بعلاوه گفت که فرایند شیوع کووید-19 در روسیه فروکش ننموده و مقدار آلودگی روزانه به این عفونت همچنان بسیار بالا و نگران کننده است.

وی گفت: اکنون حدود دو سال است که ما در حال مبارزه با اپیدمی خطرناک کرونا هستیم. همانطور که همگی می دانید فرایند ابتلای روزانه هنوز کاهش قابل توجهی پیدا ننموده و بسیار بالاست. ضمن اینکه، متأسفانه ما روزانه شاهد از دست دادن تعداد زیادی از شهفرایندان روس هستیم، به همین علت لازم است تا از اقدامات و توصیه های بهداشتی حمایت نموده و تدابیر مضاعفی برای کنترل شرایط اتخاذ کرد.

رئیس جمهوری روسیه روز پنج شنبه نیز در کنفرانس مطبوعاتی بزرگ سالانه خود تأکید نموده بود که در حال حاضر و با توجه به واکسیناسیون حدود 70 میلیون نفر از شهفرایندان، مقدار مصونیت کلی در این کشور به 59.4 درصد افزایش یافته، ولی این شاخص کافی نبوده و سطح مصونیت باید به 80 درصد برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2130

به "تور ارزان روسیه: پوتین آزمایش پیروز موشک زیرکُن را گامی مهم در تأمین امنیت روسیه نامید" امتیاز دهید

1 کاربر به "تور ارزان روسیه: پوتین آزمایش پیروز موشک زیرکُن را گامی مهم در تأمین امنیت روسیه نامید" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: پوتین آزمایش پیروز موشک زیرکُن را گامی مهم در تأمین امنیت روسیه نامید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید