نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید

به گزارش مجله کارنیکان، نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، تعدادی از فرماندهان و نمایندگان بنیاد تعاون سپاه استان هرمزگان و دریابانی جزیره قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان روز سه شنبه در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار گردید.

نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرگزاری مجله کارنیکان به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم؛ در ابتدای این نشست حسین رفیعی مشاور انتظامی و امنیتی مدیرعامل، هادی نعیمیان سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم و محدثه رزمجو مدیر حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم درباره مکاتبات، جلسات، اسناد واقدامات این سازمان درخصوص شرایط کاربری اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم که متعلق به این سازمان است، گزارش هایی را ارائه کردند.

براساس این گزارش فرماندهان و نمایندگان بنیاد تعاون سپاه هرمزگان و دریابانی جزیره قشم نیز در این نشست نقطه نظرهای خود را درخصوص نحوه استفاده شان از این اسکله و حوضچه بیان کردند.

حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در سرانجام این نشست با اشاره به نقش اساسی اسکله دوحه و حوضچه هامون در برنامه های توسعه گردشگری این سازمان خواهان اجرای تعهدات طرفین و احکام قضایی مربوط به آنها شد.

لازم به ذکر است سازمان منطقه آزاد قشم در راستای ایفای رسالت حاکمیتی خود در تامین امنیت جزیره به وسیله حمایت و تقویت نهادهای نظامی و انتظامی مستقر در جزیره قشم، حدود 15 سال پیش اسکله دوحه و حوضچه هامون این جزیره را طبق قراردادهایی به این نهادها واگذار نموده بود که با توجه به اتمام مدت این قراردادها، توسعه، تجهیز و ساماندهی این دو مکان گردشگری در برنامه های این سازمان خود قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1189

به "نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید