نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید

به گزارش مجله کارنیکان، نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، تعدادی از فرماندهان و نمایندگان بنیاد تعاون سپاه استان هرمزگان و دریابانی جزیره قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان روز سه شنبه در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار گردید.

نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم؛ در ابتدای این نشست حسین رفیعی مشاور انتظامی و امنیتی مدیرعامل، هادی نعیمیان سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم و محدثه رزمجو مدیر حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم درباره مکاتبات، جلسات، اسناد واقدامات این سازمان درخصوص شرایط کاربری اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم که متعلق به این سازمان است، گزارش هایی را ارائه کردند.

براساس این گزارش فرماندهان و نمایندگان بنیاد تعاون سپاه هرمزگان و دریابانی جزیره قشم نیز در این نشست نقطه نظرهای خود را درخصوص نحوه استفاده شان از این اسکله و حوضچه بیان کردند.

حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در سرانجام این نشست با اشاره به نقش اساسی اسکله دوحه و حوضچه هامون در برنامه های توسعه گردشگری این سازمان خواهان اجرای تعهدات طرفین و احکام قضایی مربوط به آنها شد.

لازم به ذکر است سازمان منطقه آزاد قشم در راستای ایفای رسالت حاکمیتی خود در تامین امنیت جزیره به وسیله حمایت و تقویت نهادهای نظامی و انتظامی مستقر در جزیره قشم، حدود 15 سال پیش اسکله دوحه و حوضچه هامون این جزیره را طبق قراردادهایی به این نهادها واگذار نموده بود که با توجه به اتمام مدت این قراردادها، توسعه، تجهیز و ساماندهی این دو مکان گردشگری در برنامه های این سازمان خود قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1189

به "نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست آنالیز آخرین شرایط اسکله دوحه و حوضچه هامون قشم برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید