در 3 مورد برای عنابستانی قرار مجرمیت صادر شده است

به گزارش مجله کارنیکان، رئیس پلیس تهران بزرگ درباره آخرین فرایند رسیدگی به پفراینده درگیری نماینده مجلس با سرباز راهور گفت: قرار مجرمیت برای این نماینده صادر شده، آقای عنابستانی طبق کیفرخواست در سه مورد مجرم شناخته شده و ما نیز از راستا قانون به جد موضوع را دنبال می کنیم.

در 3 مورد برای عنابستانی قرار مجرمیت صادر شده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی درباره آخرین شرایط رسیدگی به پرونده درگیری نماینده مجلس (علی اصغر عنابستانی) با سرباز راهور اظهار کرد: این پرونده از ابتدا توسط پلیس تهران در حال پیگیری است، چون به سرباز راهنمایی و رانندگی تهران تعرض شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ اضافه کرد: قرار مجرمیت برای این نماینده صادر شده، آقای عنابستانی طبق کیفرخواست در سه مورد مجرم شناخته شده و ما نیز از راستا قانون به جد موضوع را دنبال می کنیم.

این مقام انتظامی شرح داد: وظیفه ما دفاع و صیانت از مأموران خدوم و زحمت کشمان است، چندی پیش نیز یکی از مأموران پلیس راهور به خاطر تذکر به تعدادی از اوباش مبنی بر عدم تردد با موتورسیکلت در تونل، مورد ضرب و شتم قرار گرفت که متهمان را در مدت 48 ساعت شناسایی و بازداشت کردیم در صورتیکه از آن ها هیچ سرنخی وجود نداشت.

وی گفت: این رفتار ها و برخوردها، صحیح نیست، چه می خواهد برخورد و رفتار از طرف یک نماینده یا یک شهروند عادی صورت گیرد، باید حرمت فردی را که در ساعت های طولانی، در سرما، گرما، هوای آلوده و شرایط کرونایی به مردم خدمت می کند، نگه داریم.

به گزارش تسنیم، علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس، سه بهمن 99 در حال عبور از خط ویژه به دلیل نداشتن برگ تردد با یک سرباز راهور درگیر شد، این اتفاق واکنش های زیادی را در پی داشت تا جایی که ستاد کل نیرو های مسلح نیز به موضوع ورود پیدا کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1764

به "در 3 مورد برای عنابستانی قرار مجرمیت صادر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در 3 مورد برای عنابستانی قرار مجرمیت صادر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید