تداوم مرگ مشکوک نظامیان آمریکا در منطقه ، مرگ 2 نظامی در پنج روز

به گزارش مجله کارنیکان، دو نظامی آمریکا مستقر در پایگاه های نظامی در منطقه در روزهای گذشته جان خود را در حوادثی مشکوک از دست دادند.

تداوم مرگ مشکوک نظامیان آمریکا در منطقه ، مرگ 2 نظامی در پنج روز

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در تداوم مرگ مشکوک نظامیان آمریکا در منطقه، دو نظامی آمریکا یکی در کویت و دیگری در سوریه در یک بازه زمانی پنج روزه جان خود را از دست دادند.

به نوشته وبگاه آرمی تایمز مقام های نظامی کویت در بیانیه ای مدعی شدند که یک نظامی آمریکا روز پنجشنبه در پایگاه نظامی بیوری در کویت در یک حادثه غیر نظامی جان خود را از دست داد.

این نظامی آمریکایی در عملیات داعش در منطقه مسئولیت نبرد را بر عهده داشت و نام و یگان مربوطه وی به دلایل مسائل امنیتی عنوان نشده است.

این در حالی است که یک نظامی دیگر آمریکا نیز به نام کیسی هارت 42 ساله به دلیل آنچه که جراحت در سوریه عنوان شده، سه شنبه گذشته در پایگاه التنف در کویت جان خود را از دست داد.

چندی قبل نیز یک نظامی ارشد نیروی هوایی آمریکا به نام جیسون کیافان در کویت کشته شد. آمریکا در آن موقع نیز مدعی شد که این نظامی ارشد حین رانندگی بیرون از پایگاه هوایی السالم در کویت کشته شد.

ارتش آمریکا اخیرا تمرین های نظامی را در کویت انجام داد و نیروهای آمریکایی همراه با واحدهای زرهی کویت تمرین های مشترکی برگزار کردند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1791

به "تداوم مرگ مشکوک نظامیان آمریکا در منطقه ، مرگ 2 نظامی در پنج روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم مرگ مشکوک نظامیان آمریکا در منطقه ، مرگ 2 نظامی در پنج روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید