با این ترفندها آشپزخانه خود را دوبرابر کنید

به گزارش مجله کارنیکان، آیا واقعا کسی را می شناسید که فضای آشپزخانه برایش کافی باشد و کابینت و محل نگهداری از وسایل آشپزخانه برایش راضی کننده باشد؟ ما هم نمی شناسیم.

با این ترفندها آشپزخانه خود را دوبرابر کنید

چه یک سرآشپز حرفه ای باشید، چه فقط بخواهید غذای دیروز را گرم کنید، بزرگ تر کردن فضای آشپزخانه قطعا برایتان کاربردی خواهد بود. پس بهتر است، دستی به سر و روی آشپزخانه بکشید. با مجله اینترنتی خبرنگاران همراه باشید.

بزرگ تر کردن فضای آشپزخانه

در ادامه با ما همراه باشید تا ببینید که چگونه می توانید فضای آشپزخانه را دلبازتر کنید و فضایی مناسب برای نگهداری از وسایل آشپزخانه ایجاد کنید.

قفسه های ریلی

استفاده از قفسه های عمودی، یک راه عالی برای نگهداری از وسایل در پیشخوان است. یک قفسه ریلی مانند آنچه در تصویر می بینید را نصب کنید و نمکدان و جا فلفلی یا هر وسیله ضروری دیگری را که هر روز از آن استفاده می کنید بر روی آن آویزان کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب 9 چیزی که خانه شما را کثیف نشان می دهد سر بزنید.

کشوهای گوشه ای از نکات بزرگ تر کردن فضای آشپزخانه

معمولا در آشپزخانه از فضای موجود در گوشه استفاده نمی شود، اما اگر بدانید چگونه از آن استفاده کنید، می توان آن ها را به فضایی برای نگهداری از وسایل آشپزخانه استفاده کنید پس کشوهای جانبی آشپزخانه را از قلم نیندازید.

قفسه های روباز نگهداری از وسایل آشپزخانه

یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن فضای اضافی در آشپزخانه، ایجاد فضای عمودی است. اگر بر روی دیوارتان جای خالی دارید، درست کردن چند قفسه روباز خالی از لطف نیست. قفسه های عمودی علاوه بر اینکه می توانند از وسایلتان نگهداری کنند، در صورت داشتن ظروف غذاخوری شیک یا ظروف ذخیره سازی فانتزی، می توانند به عنوان دکوراسیونی شیک بر روی دیوار هم عمل کنند.

کشوی سینک یک طرفه از نکات بزرگ تر کردن فضای آشپزخانه

برای به حداکثر رساندن فضای آشپزخانه باید از هر گوشه و کناری استفاده کنید. اگر در پیدا کردن مکانی برای نگهداری از مایع ظرفشویی و اسفنج مشکل دارید، یک کشوی سینک می تواند برایتان مناسب باشد. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب تنها با یک قوطی کنسرو در خانه دکوری شیک بسازید سر بزنید.

تخته های گیره دار

برای داشتن فضایی عمودی برای نگهداری از وسایل بر روی دیوار، یک تخته گیره دار را برای آویزان کردن قابلمه، ماهی تابه، تخته برش و کاردک در نظر بگیرید. تخته های گیره دار قابل تنظیم هستند و به راحتی می توان آن ها را مرتب کرد، به طوری که می توانید تا زمانی که کابینت های کافی برای نگهداری از وسایل تهیه کنید از این تخته گیره دارها استفاده کنید.

جای چاقوی مغناطیسی

این جاچاقویی، شیک و کاملا مدرن است. علاوه بر این این جاچاقویی مغناطیسی است و یک راه ساده برای خلاص شدن از شر جاچاقویی های چوبی قدیمی به شمار میرود. به علاوه با استفاده از آن، چاقوها همواره در دسترس شما قرار دارند.

در هنگام به کارگیری راه حل های نگهداری از وسایل همواره سعی کنید از راه حل های کاربردی استفاده کنید نه اینکه صرفا به زیبایی آشپزخانه دقت کنید، در واقع شما باید مطمئن شوید که مواردی که هر روز از آن ها استفاده می شوند در دسترس هستند. به عنوان مثال برخی از ظروف غذاخوری، یا سرخ کن شاید فقط یکی دوبار در سال مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین می توانید وسایلی را که به ندرت از آن ها استفاده می کنید در بالای کابینت قرار دهید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب با هر آنچه در خانه دارید، گلدان دکوری بسازید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 19 تیر 1402 بروزرسانی: 19 تیر 1402 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2357

به "با این ترفندها آشپزخانه خود را دوبرابر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این ترفندها آشپزخانه خود را دوبرابر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید