انتصاب قائم مقام و مدیران سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش مجله کارنیکان، تهران (پانا) - معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در احکام جداگانه ای قائم مقام سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و بعضی از مدیران کمیته های این نمایشگاه را منصوب کرد.

انتصاب قائم مقام و مدیران سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش خانه کتاب و ادبیات ایران، یاسر احمدوند در حکمی علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران را به عنوان، قائم مقام سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب کرد.

در متن حکم احمدوند خطاب به علی رمضانی آمده است: نظر به اهمیت برگزاری مطلوب نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به عنوان مهم ترین رویداد فرهنگی کشور و به منظور تحقق اهداف پیش بینی شده، با توجه به بهره مندی جنابعالی از تجارب فرهنگی و اجرایی و به استناد آیین نامه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، به موجب این ابلاغ به عنوان قائم مقام سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال در پیشبرد اهداف فرهنگی نظام ارزشمند اسلامی و انجام وظایف مصوب بر اساس دستورالعمل های ابلاغی پیروز و موید باشید.

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعلاوه در احکام جداگانه ای بعضی از مدیران و مسئولان سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را منصوب کرد که به این توضیح است:

محمد الهیاری، مدیر کمیته ناشران داخلی، اسماعیل جانعلی پور، مدیر کمیته ناشران خارجی، محمد علی مرادیان، مشاور رئیس و مسئول شورای نظارت و ارزیابی، حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی و پشتیبانی، محمد خلج، مدیر کمیته اداری و اقتصادی، و علیرضا اسماعیلی، مسئول هیات رسیدگی به تخلفات.

در متن احکام این مدیران آمده است: نظر به اهمیت برگزاری شایسته نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی کشور و گردهمایی بی نظیر برای اهالی علم و فرهنگ و در راستای دستیابی به اهداف پیش بینی شده برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در دولت مردمی و انقلابی، با توجه به سوابق فرهنگی و اجرایی، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر کمیته/مسئول سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب می شوید.

انتظار می رود ضمن توجه کامل به مفاد سیاست ها، اهداف و راهبردهای کلان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و تعامل سازنده با مدیران، کمیته ها، کارگروه ها و بخش های مختلف به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت های نمایشگاه، موارد ذیل به طور پیوسته مد نظر قرار گیرد:

توجه به توضیح وظایف ابلاغی و مجموعه مقررات، شیوه نامه ها، دستورالعمل ها و برنامه های مصوب؛

توجه به رعایت کامل ضوابط و ارزش های اسلامی و انقلابی؛

اجرای سیاست ها و راهبردهای مصوب در حوزه فعالیت های آن کمیته و سایر فعالیت های مرتبط؛

توجه به اصل برنامه ریزی و ارائه برنامه و برآورد اقتصادی جهت کلیه فعالیت ها و طرح ها؛

رعایت اصل صرفه جویی و کاهش هزینه ها، استفاده بهینه از امکانات موجود و چابک سازی ساختار؛

بهره گیری از تجارب قبلی و افراد و مدیران توانا و صاحب تجربه؛

همکاری و تعاون کامل با شورای نظارت و ارزیابی نمایشگاه و کارگروه های نظارتی مربوط؛

ارائه به موقع گزارش ها و آمارهای درخواستی و توجه به مفاد مواد 14 و 15 آیین نامه برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران.

توفیق جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت ماه 1401 برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 2154

به "انتصاب قائم مقام و مدیران سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب قائم مقام و مدیران سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید