قتل هولناک تاجر ثروتمند در باغ گیلاس

به گزارش مجله کارنیکان، تاجر ثروتمند وقتی با تماس تلفنی یکی از دوستانش به باغ گیلاس دعوت شد نمی دانست چه سرنوشت شومی در انتظارش است.

قتل هولناک تاجر ثروتمند در باغ گیلاس

جهت دریافت خدمات قیمت ساخت ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش، سه شنبه 10 تیرماه مرد جوانی به پلیس رفت و ناپدید شدن پدرش را اطلاع داد. او گفت: عصر روز گذشته پدرم سوار بر خودرواش از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. او تاجر مواد شوینده است و تا جایی که می دانم قرار بود برای خرید گیلاس با یکی از دوستانش به نام پویا به باغی در اطراف تهران بروند، اما دوستش به من تلفن کرد و گفت که پدرم به ملاقاتش نرفته است.

بدنبال ناپدید شدن مرد تاجر، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام و تحقیقات برای یافتن وی از سوی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت آغاز شد.

با آغاز تحقیقات پلیس دریافت پویا از حدود 7 ماه قبل با مرد تاجر به نام سهراب همکاری اش را آغاز نموده و در این مدت نیزحدود 600 میلیون تومان از وی پول گرفته است.

همزمان شماره پلاک خودروی سهراب به تمامی واحد های گشت پلیس اعلام شد. در حالی که آنالیز ها برای یافتن مرد تاجر ادامه داشت مأموران گشت پلیس اسلامشهر خودروی سوخته سهراب را کشف کردند.

ماجرای خفاش های زنگی!

باتوجه به اینکه تنها مظنون پرونده، پویا بود، بازپرس جنایی دستور بازداشت او را صادر کرد. زمانی که کارآگاهان پویا را دستگیر کردند متوجه سوختن دست و پای او شدند.

پویا در تحقیقات گفت: قرار بود باهم به باغ گیلاس برویم و او را به چند نفر از دوستانم معرفی کنم. اما به محل قرار نیامد. وی در خصوص سوختن دست و پایش نیز گفت: اجاق گاز محل کارم آتش گرفت و من که سعی داشتم آنجا را خاموش کنم دچار سوختگی شدم.

در حالی که تحقیقات نشان می داد پویا در خصوص علت سوختگی هایش دروغ گفته وی دوباره تحت بازپرسی نهاده شد و این بار لب به اعتراف گشود و به قتل سهراب در جاده کن - غرب تهران اعتراف کرد.

سهراب تاجر مواد شوینده بود به خاطر کرونا بازار خرید مواد شوینده رونق گرفت و من هم با او همکاری می کردم در این مدت من حدود 600 میلیون تومان از او گرفته بودم و سهراب اصرار داشت طلبش را پس بدهم. اما من نمیتوانستم بدهی ام را بدهم به همین خاطر روز حادثه با او قرار گذاشتم تا با هم حرف بزنیم و راضی اش کنم. به سهراب زنگ زدم و گفتم با چند نفر از دوستانم در باغ گیلاس قرار دارم و تو هم بیا. وقتی آمد و به باغ رفتیم همانجا او را به قتل رساندم و بعد هم جسد را رها نموده و خودرواش را در حوالی اسلامشهر آتش زدم.

بدنبال اعتراف پویا، تیم جنایی به دستور بازپرس محمد جوادشفیعی، راهی محل حادثه شده و جسد مرد میانسال نیز کشف شد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 934

به "قتل هولناک تاجر ثروتمند در باغ گیلاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل هولناک تاجر ثروتمند در باغ گیلاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید