کمک یک میلیون دلاری کایلی جنر برای مقابله با کرونا

به گزارش مجله کارنیکان، خبرنگاران: کایلی جنر برای مبارزه با شیوع جهانی ویروس کرونا به بیمارستان های لس آنجلس کمک مالی کلانی کرد. روز چهارشنبه خبر کمک یک میلیون دلاری این میلیاردر 22 ساله به بیمارستان های منطقه لس آنجلس برای خرید تجهیزات ضروری در مبارزه با شیوع کووید 19 منتشر شد.

کمک یک میلیون دلاری کایلی جنر برای مقابله با کرونا

دکتر تایس علی آبادی، پزشک معالج جنر، خبر این کار خیر را در اینستاگرام گفت و نوشت: نمی دانم چه بگویم. اشک شادی به چشمانم آمده و قلبم سرشار از حس امتنان است. آرزو می کردم کائنات برای کادر درمانی شجاع مان ماسک برساند و امروز آرزو یم بر آورده شد.

این متخصص جراحی زنان و زایمان در ادامه نوشت: یکی از بیمارانم که فرشته روی زمین است، همین الآن یک میلیون دلار به ما کمک کرد تا بتوانیم صد ها هزار ماسک، محافظ صورت، و سایر لوازم حفاظتی بخریم و مستقیم به دست اولین کسانی برسانیم که با کرونا مبارزه می کنند، چون تعداد زیادی ماسک پیش از آن که بر صورت این قهرمانان خط مقدم بنشیند، در بیمارستان ناپدید می شود. تا به حال این قدر از پزشک بودن خود احساس خوشبختی نکرده بودم. کمک کردن به کارکنان شجاع بخش های فوریت و مراقبت های ویژه همان اندازه شادی بخش است که کمک کردن به بیماران خودم.

دکتر علی آبادی در پایان این نوشته از سخاوت جنر تشکر کرد و گفت که این ستاره نمایش های واقع نما، قهرمان او است.

جنر در واکنش به این پیام دلچسب نوشت: دوستت دارم! و از تو به خاطر همه مهر و عشقی که در همه کارهایت به خرج می دهی متشکرم! تو فرشته روی زمینی.

در گیرودار افزایش ناگهانی شمار بیماران، کادر های درمانی در سراسر جهان با کمبود امکانات ضروری روبرو شده اند. کمبود برخی اقلام اساسی مانند ماسک، دستکش و سایر لوازم حفاظتی باعث شده است که بیمارستان ها و مؤسسه های درمانی مجبور شوند از مردم برای تأمین این اقلام کمک بگیرند.

در برخی موارد این کمبود چنان شدید بوده است که برنامه های تلویزیونی، مانند کالبدشکافی گرِی، ایستگاه 19 (از مشتق های کالبدشکافی گرِی) و رزیدنت، لوازم پزشکی شان را به رایگان در اختیار بیمارستان ها قرار داده اند.

دکتر تایس علی آبادی: نمی دانم چه بگویم. اشک شادی به چشمانم آمده و قلبم سرشار از حس امتنان است. آرزو می کردم کائنات برای کادر درمانی شجاع مان ماسک برساند و امروز آرزو یم بر آورده شد. یکی از بیمارانم که فرشته روی زمین است، همین الآن یک میلیون دلار به ما کمک کرد تا بتوانیم صد ها هزار ماسک، محافظ صورت، و سایر لوازم حفاظتی بخریم و مستقیم به دست اولین کسانی برسانیم که با کرونا مبارزه می کنند، چون تعداد زیادی ماسک پیش از آن که بر صورت این قهرمانان خط مقدم بنشیند، در بیمارستان ناپدید می شود. تا به حال این قدر از پزشک بودن خود احساس خوشبختی نکرده بودم. کمک کردن به کارکنان شجاع بخش های فوریت و مراقبت های ویژه همان اندازه شادی بخش است که کمک کردن به بیماران خودم. از صمیم قلب از تو تشکر می کنیم کایلی جنر. تو قهرمان منی. این کمک سخاوت مندانه ات جان های ارزشمند بسکمک را نجات خواهد داد. جهان با وجود تو جای بهتری است. خیلی تو را دوست دارم. یک جهان ممنون...

با ادامه فرایند شیوع کووید 19 در سراسر جهان، بسکمک از چهره های مشهور دیگر نیز مبالغ هنگفتی کمک کرده اند.

بازیگرانی مانند بلیک لیولی و رایان رینولدز یک میلیون دلار به سازمان های خیریه کمک های غذایی کمک کرده اند. بسکمک از این سازمان ها در برآوردن تقاضای رو به افزایش غذا با مشکل روبه رو شده اند.

منبع: independent

منبع: برترین ها
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 985

به "کمک یک میلیون دلاری کایلی جنر برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک یک میلیون دلاری کایلی جنر برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید