کریستیچوویچ: متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می نمایند

به گزارش مجله کارنیکان، خبرنگاران/بوشهر سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می نمایند و پنالتی که برای حریف گرفته شد و حتی دو پنالتی برای ما گرفته نشد و این یک مشکل بزرگ است.

کریستیچوویچ: متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می نمایند

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

میشو کریستیچوویچ در نشست خبری بعد از تساوی تیمش تیم فوتبال برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: متاسفانه در شرایط سختی هستیم و هر 5-4 روز یک بار با تیم های خوب و قوی بازی داریم و زمان لازم را برای تمرینات نداریم. وقتی وارد رختکن شدم بازیکنان واقعا ناراحت بودند که نتوانسته اند برنده بازی باشند.

او ادامه داد: تیم نفت آبادان تیم خوبی است و ما شاد هستیم که حداقل یک امتیاز گرفتیم. بارش باران باعث شده بود که زمین مقداری لیز گردد و متاسفانه در نیمه اول بازیکنانمان زیاد زمین خوردند.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر مطرح کرد: خداراشکر که در سرانجام بازی را نباختیم و بازیکنان ما واقعا کوشش کردند. متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می نمایند و پنالتی که برای حریف گرفته شد و حتی دو پنالتی برای ما گرفته نشد و این یک مشکل بزرگ است.

کریستیچوویچ تاکید نمود: متاسفانه نتایج مساوی ما را از انتهای جدول جدا ننموده است. اما با تیم بزرگی بازی کردیم و مساوی هم برای ما خوب است.

وی اظهار داشت: شادم که بازیکنانم کوشش خود را برای بُرد انجام دادند و واقعا در حال حاضر ما تحت فشار زیادی هستیم و نمی توانیم به راحتی درباره برد صحبت کنیم.

سرمربی شاهین بوشهر گفت: متاسفانه بازی آخر نیز با داور مشکل داشتیم و بازی پیش از آن نیز همینطور؛ اما پس از گذشت ده روز هیچ کسی درباره داور صحبت نمی نماید و همه تنها نتایج را می بینند.

میشو کریستیچوویچ اضافه نمود: من به این اعتقاد دارم که اگر تمرین کنیم بازیکنان روز به روز بهتر خواهند شد و مطمئنم که در آینده نیز بهتر از این خواهیم شد. در این لحظه می توانم بگویم که بازیکنانم واقعا دارند کوشش می نمایند. به ما اعلام نموده اند که فردا یا پس فردا هم یک پرداختی به بازیکنان انجام می گردد.

او اعلام کرد: متاسفانه بازیکنان کمتری در هافبک داریم و آقای صارمی و موسی زاده مصدوم هستند و به این سادگی نمی توانیم تعویض ها را در زمان بازی را انجام دهیم. این مسائل حال حاضر است، لوکا در پستی بازی می نماید که پست خودش نیست و آقای شیری زاده ضربه ای خورده اند و نمی توانند بازی نمایند، ما نمی نشینیم و گریه کنیم و بگوئیم بازیکن نداریم. صادقانه می گویم که مسائل زیادی داریم اما برای نتایج بهتر و بهتر کوشش می کنیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر مطرح کرد: در بازی امروز کوشش کردیم مسئله ای را حل کنیم، ما نجفی را داریم که واقعا عالی رو به جلو می رود و آنها دو بازیکن خیلی عالی دارند که ما باعث شدیم سیستم بازی خود را تغییر دهند. برنامه ما این بود که سه دفاع خود را عقب نگه داریم و آقای نجفی رو به جلو برود. ساده نیست که یک بازی با سه دفاع بازی کنیم و یک بازی با چهار دفاع! تغییرات را به این سادگی نمی توانیم انجام دهیم و متاسفانه در آغاز فصل جدید یک تیم جدید است که با این چاشنی ها همراه است.

وی اظهار داشت: برخی از بازیکنان جوان هستند و خیلی سخت است که از بازیکنان کم تجربه خصوصا در خط دفاع استفاده کنیم. اما در این لحظه داشته های ما همین است.

میشو کریستیچوویچ در پاسخ به زمان چهار هفته ای پیش رو گفت: قرعه کشی بازی ها را من انجام نداده ام. زمانی که آمدم با بهترین تیم های لیگ بازی نموده ایم، ساده نیست که بگوئیم استقلال، تراکتور و پرسپولیس را می بریم. خودم می دانم که باید پیروز شویم اما بازی های سختی را پشت سر گذاشته ایم. الان هم زمان صحبت درباره کیفیت بازیکنان نیست؛ ان شالله در نیم فصل درباره کارهایی که در نیم فصل اول انجام دادیم حرف خواهم زد.

وی اظهار کرد: من نمی خواهم بازیکنی را بگیریم که فقط بازیکن گرفته باشیم و الان پیدا کردن بازیکن خوب کار خیلی سختی است. همه بازیکنان خوب در اختیار تیم هایشان هستند و من دوست ندارم بازیکنی را بگیریم که خوب نباشد و نتواند کیفیت تیم ما را افزایش دهد.

کریستیچوویچ یادآور شد: ما 14 بازی انجام داده ایم که اگر تا این لحظه همه را با تساوی به سرانجام رسانده بودیم الان 14 امتیاز داشتیم. ما متاسفانه خیلی از بازی ها را باخته ایم ولی مهم است و من این را می دانم که ما باید بازی را ببریم و کوشش می کنم که این اتفاق بیفتد.

سرمربی شاهین بوشهر در پاسخ به اینکه باشگاه با چند بازیکن شما موافقت می نماید، تاکید نمود: هنوز دو سه بازی دیگر باقی مانده است و دوست ندارم که بازیکنانم در این مقوله وارد شوند. زمانی هم که آمدم گفتم که بهترین بازیکنان را دارم و هنگامی که بازی های آینده تمام گردد بازیکنان کیفیت هایشان را به من نشان داده اند. بعد از آن یک برنامه ریزی و آنالیز در خصوص خوب و بد بودن آنها انجام می دهیم.

او یادآور شد: قطعا باید بازیکنان جدیدی اضافه کنیم تا انرژی و قدرت جدیدی به تیم ببخشیم ولی الان صلاح نیست که در خصوص پست و بازیکنان صحبت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 527

به "کریستیچوویچ: متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستیچوویچ: متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید