کارکنان نمونه سال 98 صنعت نفت انتخاب شدند

به گزارش مجله کارنیکان، مدیران، کارمندان (رسمی، قراردادی مدت معین و موقت) و بازنشستگان نمونه صنعت نفت در سال 1398 انتخاب شدند.

کارکنان نمونه سال 98 صنعت نفت انتخاب شدند

به گزارش شانا، کارکنان نمونه صنعت نفت در سال 1398 شامل مدیران، کارکنان رسمی و غیررسمی (قراردادی مدت معین و مدت موقت) و بازنشستگان در چارچوب ضوابط و مقررات موضوعه انتخاب شدند.

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در این زمینه اعلام کرده است: با توجه به خط مشی و سیاست های متخده و به منظور ایجاد فضای رقابتی سالم و سازنده، ترویج الگوهای رفتاری مطلوب سازمانی و شناسایی و تجلیل از کارکنان ساعی و شایسته ای که در تحقق اهداف صنعت نفت تلاش برجسته و مضاعفی به عمل می آورند، فرآیند انتخاب کارکنان نمونه صنعت نفت در سال 1398 براساس دستور ابلاغی وزیر محترم نفت و دستورالعمل انتخاب و تشویق مدیران، کارمندان و بازنشستگان صنعت نفت، از اواخر مردادماه سال جاری آغاز و پس از انجام مراحل ارزیابی و بررسی شاخص های مورد نظر انجام شد.

بر اساس این گزارش، پس از انجام پروژه های ساماندهی شرایط کارکنان قراردادی که در سال های گذشته در صدر برنامه های اولویت دار معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت قرار داشته است، در این دوره و برای اولین بار در صنعت نفت، کارکنان قراردادی اعم از مدت معین و مدت موقت از فرصتی برابر با کارکنان رسمی برخوردار بوده و در فرآیند انتخاب کارمندان نمونه مدنظر قرار گرفته اند.

فرزین مینو، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با اشاره به انتخاب مدیران و کارمندان نمونه در قالب جشنواره شهید رجایی گفت: سال جاری به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر کشور و همچنین ضرورت پرهیز از تجمعات، امکان برگزاری مراسم حضوری تقدیر از کارکنان نمونه میسر نشد.

وی فرآیند انتخاب مدیران و کارمندان نمونه را بر اساس دستورالعمل های جاری دانست و افزود: شرکت های نفت، گاز، پالایش و پخش و صنایع پتروشیمی طبق سهمیه و شرایط اعلام شده، نسبت به معرفی کارکنان نمونه خود اقدام کردند.

مینو ضمن تبریک به برگزیدگان، ادامه داد: با توجه به نگرش ویژه مقام عالی وزارت، انجام این فرایند در سال جاری نیز با زمانبندی مناسب تر و بازتعریف معیارهای انتخاب مدیران و کارکنان نمونه در دستور کار این معاونت واقع شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1349

به "کارکنان نمونه سال 98 صنعت نفت انتخاب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارکنان نمونه سال 98 صنعت نفت انتخاب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید