پرسپولیس یک روز در میان بازی می کند!

به گزارش مجله کارنیکان، افشین پیروانی در خصوص دیدار امروز پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: یکی از مهم ترین بازی های این فصل ما سر رسید. همه بازی های پرسپولیس مهم و سخت است، چون هواداران انتظار قهرمانی دارند و تمام اعضای تیم به این مسئله واقف هستند که باید این بازی را ببریم.

پرسپولیس یک روز در میان بازی می کند!

وی اضافه کرد: تمرینات خوبی داشتیم و شرایط مان خوب است و تمام نفرات را در اختیار داریم. البته انتظار داشتیم بازی با ذوب آهن قبل از فینال آسیایی برگزار شود که آخر هم نفهمیدیم به چه علت لغو شد و امروز این بازی انجام می شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه بازی با ذوب آهن بازهم یک روز به تأخیر افتاد، گفت: به هر حال به این شکل برنامه ریزی شده است. هیچ دخل و تصرفی نداشتیم. یکسری از آقایان هم ناراحت هستند که چرا بازی های پرسپولیس به این شکل انجام می شود، اما ایراد ندارد و اگر آنها راضی می شوند ما یک روز در میان هم بازی می کنیم. با این حال اجازه بدهیم کسانی که تصمیم گیرنده هستند نظر بدهند، اگر دخالت کنیم هرج و مرج می شود، هرکسی نظر خودش را می دهد، منافع شخصی تیم خودش را در نظر می گیرد و مطمئناً اتفاقاتی رخ می دهد که اکنون همه معترض هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1405

به "پرسپولیس یک روز در میان بازی می کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس یک روز در میان بازی می کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید