قدردانی دبیرکل ستاد مبارزه با دوپینگ از فرمانده نیروی انتظامی

به گزارش مجله کارنیکان، دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ از فرمانده نیروی انتظامی به دنبال کشف کارگاه تولید آمپول و مواد نیروزای تقلبی در رودهن توسط نیروی انتظامی، قدردانی کرد.

قدردانی دبیرکل ستاد مبارزه با دوپینگ از فرمانده نیروی انتظامی

به گزارش مجله کارنیکان و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، به دنبال کشف کارگاه تولید آمپول و مواد نیروزای تقلبی در رودهن توسط نیروی انتظامی، مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (ایران نادو) از سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.

در نامه دکتر خلیلیان خطاب به سردار اشتری آمده است:

خداوند متعال را شاکریم که به برکت حضور دقیق نیروی انتظامی در همه عرصه ها، ملت بزرگ ایران اسلامی و خادمان آنها با آرامش خاطر به وظایف، تکالیف و مسئولیت های خویش عمل می کنند. در این رابطه در شرایطی که موضوع اپیدمی کرونا همه بخش های کشورمان و البته جهان را تحت تاثیر خویش قرار داده است، خبر کشف 21 میلیون آمپول و مواد نیروزا در شهر رودهن توسط فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران به خوبی بیانگر اشراف کامل و همه جانبه مجموعه تحت مدیریت و فرماندهی حضرت عالی است. لذا بر خود واجب می دانم به عنوان عضوی از جامعه ورزش و سلامت کشور در سنگر فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، صمیمانه از این اقدام به موقع تشکر و قدردانی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 933

به "قدردانی دبیرکل ستاد مبارزه با دوپینگ از فرمانده نیروی انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی دبیرکل ستاد مبارزه با دوپینگ از فرمانده نیروی انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید