قبایی زاده: تورنمنتی با نام پدر بوکس ایران برگزار می کنیم، اسپانسر بدقول ما سراغ استقلال هم رفت

به گزارش مجله کارنیکان، سرپرست دبیری فدراسیون بوکس گفت: برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره پدر بوکس ایران، تورنمنتی با نام این مرحوم برگزار خواهیم کرد.

قبایی زاده: تورنمنتی با نام پدر بوکس ایران برگزار می کنیم، اسپانسر بدقول ما سراغ استقلال هم رفت

به گزارش مجله کارنیکان حمید قبایی زاده درباره برنامه های فدراسیون بوکس برای زنده نگه داشتن یاد حسن باشت باوی پدر بوکس ایران در دومین سالگرد درگذشتش، گفت: صد در صد موافق هستم که گرامی نگه داشتن یاد پیشکسوتان و بزرگان هر رشته باید در راس کار فدراسیون ها از جمله فدراسیون بوکس قرار بگیرد. ایشان مرد با اخلاق، با پشتکار و پدر بوکس ایران هستند که ما هم به همین دلیل برنامه هایی از جمله برگزاری تورنمنتی با نام وی را در برنامه فدراسیون داریم.

وی ادامه داد: با اداره کل ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد مذاکراتی داشتیم تا تورنمنتی با نام حسن باشت باوی عزیز در سالنی از این استان که به اسم ایشان است برگزار گردد، اما بخاطر مشکلاتی که با شیوع ویروس کرونا پیش آمد، کارها به تعویق افتاد ولی در آینده این کار را انجام می دهیم. باز هم دومین سالگرد درگذشت حسن باشت باوی پدر بوکس ایران را به جامعه این رشته تسلیت می گویم و فدراسیون کوشش می نماید که برنامه های خوبی را در شأن ایشان برگزار کند.

سرپرست دبیری فدراسیون بوکس، در ادامه گفت وگوی خود با برنامه گل طلایى رادیو جوان، راجع به اقدامات فدراسیون برای دریافت مطالباتش از اسپانسر حاشیه ساز، عنوان نمود: اسپانسر مد نظر وقتی وارد شد قول ها و برنامه های خوبی را پیشنهاد داد. حتی قرار شد در یک سال مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیون تومان را طی پنج فقره چک به فدراسیون پرداخت کند. فدراسیون به تعهدات اولیه خود عمل کرد، اما متاسفانه طرف مقابل بدقولی کرد. طبق بند قرارداد، فسخ قرارداد می کنیم و از روز شنبه به وسیله مراکز قضایی پیگیری خواهیم کرد.

قبایی زاده در خصوص مذاکرات اسپانسر این فدراسیون با تیم استقلال گفت: مدیرعامل استقلال آقای سعادتمند در خصوص این اسپانسر از فدراسیون بوکس استعلام گرفت و ما هم هر چیزی که لازم بود را گفتیم. فدراسیون مدتی هست که در حال پیگیری موضوع است و از شنبه با توجه به صحبت هایی که با وکیل خود داشته ایم، به وسیله مراکز قانونی و قضایی مشکل را پیگیری می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 929

به "قبایی زاده: تورنمنتی با نام پدر بوکس ایران برگزار می کنیم، اسپانسر بدقول ما سراغ استقلال هم رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قبایی زاده: تورنمنتی با نام پدر بوکس ایران برگزار می کنیم، اسپانسر بدقول ما سراغ استقلال هم رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید