ظریف: امت اسلامی و جامعه جهانی برای بقا نیازمند تغییر پارادایم است

به گزارش مجله کارنیکان، وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی به مناسبت عید قربان ضمن تبریک این عید خجسته به امت اسلامی، گفت که امت اسلامی و جامعه جهانی برای بقا به تغییر پارادایم احتیاج دارد.

ظریف: امت اسلامی و جامعه جهانی برای بقا نیازمند تغییر پارادایم است

به گزارش گروه بین الملل مجله کارنیکان، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه طی پیغام هایی در توئیتر حلول عید سعید قربان را به امت اسلامی تبریک گفت و تأکید کرد که امت اسلامی و جامعه جهانی برای بقا نیازمند تغییر پارادایم است.

در آستانه عید سعید قربان، ظریف در توئیتر نوشت: در حالی به استقبال عید سعید قربان می رویم که در شرایطی استثنایی به سر می بریم. حلول این عید خجسته را به امت اسلامی تبریک گفته و امیدواریم خداوند این عید را قرین همبستگی،وحدت و فداکاری در راه ارزش های اسلامی و انسانی قرار دهد.

وزیر امور خارجه کشورمان در پیغام توئیتری دیگری گفت: همزمان با آنکه ما عید الاضحی (عید قربان) را جشن می گیریم، بیایید همه ما دعا کنیم و خود را متعهد به قربانی کردن آن چیزی نماییم که بعضی متاسفانه علاقه مند به جان دادن در راستا آن هستند و آن منافع کوته نظرانه، حاصل جمع صفر و خودخواهانه است. امت اسلامی ما و جامعه جهانی ما نیازمند تغییر پارادایم برای بقا است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1053

به "ظریف: امت اسلامی و جامعه جهانی برای بقا نیازمند تغییر پارادایم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف: امت اسلامی و جامعه جهانی برای بقا نیازمند تغییر پارادایم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید