روسیه به زودی لیست سیاه مقامات آمریکایی را منتشر می نماید خبرنگاران

به گزارش مجله کارنیکان، سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز آدینه از تصمیم مسکو برای انتشار لیستی سیاه از مقامات آمریکایی اطلاع داد.

روسیه به زودی لیست سیاه مقامات آمریکایی را منتشر می نماید خبرنگاران

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه بیان کرد که مسکو در واکنش به تحریم های جدید واشنگتن علیه روسیه، به زودی لیست سیاه مقامات آمریکایی را منتشر می نماید.

به گزارش تاس، منظور زاخارووا از لیست سیاه، لیست تحریم های جدید روسیه علیه آمریکا است.

بر اساس این گزارش، دولت جدید آمریکا اولین تحریم هایش علیه روسیه را روز سه شنبه اعلام و کرملین را به بهانه مسموم کردن و زندانی کردن آلکسی ناوالنی، رهبر مخالفان دولت روسیه مجازات کرد.

آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا هم دیروز پنجشنبه اظهارات تهدید آمیزی را علیه روسیه ایراد کرد.

در همین رابطه امروز آدینه بلومبرگ بیان کرد: آمریکا و انگلیس در اندیشه اعمال تحریم های بیشتر علیه روسیه به بهانه استفاده مسکو از تسلیحات شیمیایی هستند و در همین رابطه مقام های انگلیسی قصد اصرار به سازمان منع تسلیحات شیمیایی به منظور تداوم اعمال فشار بر روسیه با هدف جوابگو بودن از بابت استفاده از مواد شیمیایی ممنوعه را دارند و در هفته های آینده تدابیری بالقوه را نزد همپیمانان مهم اروپایی شامل فرانسه و آلمان مطرح خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1613

به "روسیه به زودی لیست سیاه مقامات آمریکایی را منتشر می نماید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه به زودی لیست سیاه مقامات آمریکایی را منتشر می نماید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید