رهبر انقلاب: قبول قانون اساسی، شرط ورود به مجلس

به گزارش مجله کارنیکان، صفحه اینستاگرام تاریخ ایران و دنیا، بخشی از بیانات ایشان را با عنوان قبول قانون اساسی، شرط ورود به مجلس منتشر کرد.

رهبر انقلاب: قبول قانون اساسی، شرط ورود به مجلس

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگار، 12 آذر ماه در کشور ما به مناسبت رای مردم به قانون اساسی جمهوری اسلامی و تصویب آن در همه پرسی سال 1358، روز بزرگداشت قانون اساسی نام گرفت.

امروز دوازدهم آذرماه و سالروز این رخداد بزرگ است؛ به همین مناسبت صفحه اینستاگرام تاریخ ایران و دنیا از صفحات منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت اللّه خامنه ای، بخشی از بیانات ایشان را با عنوان قبول قانون اساسی، شرط ورود به مجلس منتشر کرد.

در ادامه متن و تصویر پست مربوطه را مشاهده می کنید:

12 آذر، سالروز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی

رهبر انقلاب: هر کس که به این نظام معتقد و پایبند است، میتواند وارد میدان انتخابات گردد. کسانی که این نظام و قانون اساسی را قبول ندارند، آمدنشان به مجلس خطاست و خودشان هم بایستی بدانند که از نظر این ملت آمدن آن ها به مجلس خطاست.

معلوم است کسانی که این قانون اساسی و این ملت و کار ها و شعار ها و راه و اهدافش را قبول ندارند، نباید به مجلس بیایند؛ اما آن کسانی که نظام، اسلام، قانون اساسی و امام را قبول دارند، باید به میدان رقابت بیایند؛ منتها رقابت سالم و نه رقابت لجوجانه و عنادآمیز. 1382/10/18

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 503

به "رهبر انقلاب: قبول قانون اساسی، شرط ورود به مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر انقلاب: قبول قانون اساسی، شرط ورود به مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید