رشد سالانه 16 درصدی شروع پروژه های جدید مسکن در کانادا

به گزارش مجله کارنیکان، سازمان وام مسکن و مسکن کانادا گفت که سرعت سالانه شروع پروژه های مسکن جدید در ماه جولای در مقایسه با ژوئن افزایشی 16 درصدی داشت. این سازمان گفت نرخ سالانه تنظیم شده فصلی پروژه های شروع شده مسکن در جولای به 245605 رسید و این در حالی است که در ژوئن معادل 212095 بود.

رشد سالانه 16 درصدی شروع پروژه های جدید مسکن در کانادا

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

با استناد به شرکت تحلیل داده های مالی رفینیتیو، اقتصاددان ها به طور متوسط انتظار نرخ 210 هزار را داشتند.

پریسیلا تیاگامورتی اقتصاددان بی ام او کپیتال اکونومیکس در یادداشتی برای مشتریان نوشت: پروژه های آغاز مسکن به بهبود خوب خود ادامه می دهند. تقاضای قوی و نرخ های پایین به این معنی است که سازندگان احتمالا به زودی متوقف نمی شوند.

این افزایش در حالی محقق شد که تعداد پروژه های آغاز ساخت آپارتمان ها، کاندوها و دیگر انواع مسکن چند واحدی هم در جولای با افزایشی 18.8 درصدی به 184431 رسید و نرخ رشد در قسمت خانه های شهری مستقل با افزایشی 12.3 درصدی به 47564 رسید.

تخمین زده می گردد که تعداد آغاز پروژه ها در مناطق روستایی در جولای 13609 باشد.

عمر عبدالرحمان اقتصاددان تی دی اکونومیکس در یادداشتی نوشت: قدرت خانه سازی در سراسر مناطق پخش شده بود اما به طور تعجب آوری در پرریز و آتلانتیک کانادا از همه جا بیشتر بود. به جز توقف کامل آوریل در کبک به خاطر محدودیت فعالیت های مالی غیرضروری، ساخت خانه پاسخ خوبی نسبت به کووید-19 داشته و به سرعت در حال بازگشت به درجات پیش از پاندمی است.

اما با دوگان اقتصاددان ارشد سازمان مسکن در بیانیه ای گفت که با وجود این فرایند افزایشی، او انتظار شاهد کاهش خانه سازی را در آینده نزدیک دارد.

او نوشت: با وجود دوام پذیری بازار مسکن تا اینجا، ما با توجه به کمبود مهاجرت و ادامه بسیاری از وام های مسکن به تعویق افتاده شاهد بازه ضعفی در آینده خواهیم بود. علاوه بر این، علاقه سرمایه گذاران نسبت به کاندوهای اجاره ای کوتاه مدت در هسته های مراکز شهرها درست در حالی تحت فشار قرار گرفته که تقاضا به سمت خانه های حومه شهری با فضا و حیاط های عظیم تر متمایل شده است.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1082

به "رشد سالانه 16 درصدی شروع پروژه های جدید مسکن در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد سالانه 16 درصدی شروع پروژه های جدید مسکن در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید