دبیر فدراسیون شنا: تا 1400 برای کسب سهمیه المپیک زمان داریم

به گزارش مجله کارنیکان، فرید فتاحیان گفت: ضرب العجل کسب سهمیه المپیک 2020 تا تیرماه 1400 است و زمان کافی برای کسب سهمیه وجود دارد.

دبیر فدراسیون شنا: تا 1400 برای کسب سهمیه المپیک زمان داریم

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در گفت و گو با مجله کارنیکان، در خصوص پاسخ فینا برای نحوه مسابقه انتخابی المپیک واترپلو اظهار کرد: متاسفانه هنوز هم هیچ پاسخی از فدراسیون جهانی شنا نداشته ایم. البته نه تنها فینا بلکه سایر فدراسین های بین المللی نیز اطلاعات خود را به روز نکرده اند. فعلا منتظریم ببینیم شرایط ویروس کرونا چه خواهد شد. همه فدراسیون های بین المللی و حتی کمیته بین المللی المپیک نیز تمامی فعالیت های خود را نگه داشته اند تا شرایط این ویروس تعیین گردد.

فتاحیان در پاسخ به این سوال که تا چه موقع برای کسب سهمیه المپیک 2020 فرصت هست گفت: ضرب العجل کسب سهمیه توکیو تا 29 ژوئن 2021 (8 تیر 1400) است، یعنی ما تا سال 2021 میلادی امکان کسب سهمیه داریم، منتهی باید ابتدا تکلیف ویروس کرونا تعیین گردد تا بتوانیم اردوها را از سر بگیریم و کارها پیش رود. برای کسب سهمیه مسئله ای نیست و زمان به ما خواهند داد.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: کسب سهمیه برای همه رشته ها انجام خواهد شد. حتما برای شیرجه هم مسابقات کسب سهمیه در نظر خواهیم داشت. مسابقات انتخابی المپیک شیرجه در توکیو و اوایل اردیبهشت بود که انجام نشد. هنوز منتظریم ببینیم فدراسیون بین المللی و IOC چه دستوری برای برگزاری مسابقات می دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 872

به "دبیر فدراسیون شنا: تا 1400 برای کسب سهمیه المپیک زمان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدراسیون شنا: تا 1400 برای کسب سهمیه المپیک زمان داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید