خطیبی: با اشتباهات داور شاکله تیم ما به هم ریخت، امثال دایی حرف حق را در فوتبال می زنند و آنها را محروم می کنند

به گزارش مجله کارنیکان، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک مدعی شد با اشتباهات داور و کمک داور شاکله تیمش در دیدار مقابل سپاهان به هم ریخته است.

خطیبی: با اشتباهات داور شاکله تیم ما به هم ریخت، امثال دایی حرف حق را در فوتبال می زنند و آنها را محروم می کنند

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، رسول خطیبی در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان گفت: از باشگاه سپاهان تقدیر و تشکر می کنم. ما بازنده این دیدار نیستیم. هر دو تیم تیم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و موقعیت هایی را روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند.

وی شرح داد: با اشتباهات داور و کمک داور شاکله تیم ما به هم ریخت. علی دایی و امثال دایی حرف حق را در فوتبال می زنند و آنها را محروم می کنند. تمام زحمات تیم ما در طول هفته توسط داور و کمک داور از بین رفت.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: با سند به ناظر بازی اعلام می کنم گل سپاهان آفساید بود. یک داور با اشتباه خود تمام زحمات یک تیم را نابود می کند. از داور مسابقه سؤال می کنم در صحنه گل تیم سپاهان بازیکن حریف با استوک روی سر بازیکن ما ضربه زده و شما این صحنه را مشاهده نکردید؟! این در حالی است که کمک داور چهارم اعلام می کند به نظرم گل سپاهان خطا بود و ناظر بازی هم همین را اعلام می کند.

خطیبی ادامه داد: زحمات یک هفته ای تیم ما خراب شد. هفته های اول نمی خواهیم درباره داوری صحبت کنیم، اما با تصمیماتی اشتباه کل زحمات یک تیم به هدر می رود. هر دو تیم فوتبال جنگنده ای را از خود به نمایش گذاشتند.

وی بیان نمود: سه کارشناس داوری در برنامه فوتبال برتر حضور دارند. زمانی که تصمیمی به نفع داور باشد تصمیم داور را تأیید می کنند و هرگاه به ضرر داور باشد عنوان می کنند داور دید نداشت و یا تصمیم کمک داور صحیح است.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک خطاب به داوران گفت: اگر کارشناس داوری درست قضاوت نکند، داوران ما پیشرفت نمی کنند. تیم ما خوب بازی کرد و شرایط خوبی داشتیم و به تیم خودم و سپاهان خسته نباشید می گویم. امیدوارم در هفته های آینده شاهد این تصمیمات و مسائل نباشیم.

خطیبی در انتها نشست به سؤالات خبرنگاران اصفهانی پاسخ نداد.

172، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1238

به "خطیبی: با اشتباهات داور شاکله تیم ما به هم ریخت، امثال دایی حرف حق را در فوتبال می زنند و آنها را محروم می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: با اشتباهات داور شاکله تیم ما به هم ریخت، امثال دایی حرف حق را در فوتبال می زنند و آنها را محروم می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید