خبرنگاران پارس جنوبی جم رفته رفته به روزهای خوب خود نزدیک می گردد

به گزارش مجله کارنیکان، بوشهر-خبرنگاران- مربی تیم فوتبال پارس جنوبی بوشهر گفت: این تیم با انجام بازی های تدارکاتی و تمرین بیشتر رفته رفته به روزهای خوب خود برای حضور شایسته در لیگ دسته یک فوتبال کشور نزدیک می گردد.

خبرنگاران پارس جنوبی جم رفته رفته به روزهای خوب خود نزدیک می گردد

محمد نصرتی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه نمود: این تیم تنها یک اردو در محلات استان مرکزی برگزار نموده و این فرایند بدون شک به آمادگی بیشتر بازیکنان یاری می نماید.

وی اعلام کرد: تا به امروز 60 تا 70 درصد اهداف تیم محقق شده که با جذب بازیکنان مدنظر پارس جنوبی یک تیم خوب و کامل خواهد شد.

نصرتی اظهارداشت: این تیم در خط جلو هنوز یارگیری نداشته و از 6 بازیکنی که باید به عنوان سهمیه بزرگسال جذب کند یکی از آنها دروازه بان و مابقی نیز بازیکنانی در خط جلو هستند.

وی یادآورشد: با توجه به تاخیر در شروع تمرین های پارس جنوبی بازیکنان مدنظر تیم ما توسط سایر تیم ها جذب شدند و یک سری بازیکنان نیز قیمت آنها نجومی است که قادر به جذب آنها نیستیم.

نصرتی اظهارداشت: با توجه به اینکه مهلت جابجایی لیگ برتر 28 آبان ماه خاتمه می رسد باید منتظر ماند تا در صورت باقی ماندن بازیکن با کیفیت نسبت به جذب وی اقدام کنیم.

وی پیرامون نگرانی طرفداران پارس جنوبی از نتایج ملاقات محبت آمیز نیز گفت: هودار باید نگران تیم باشد و این موضوع امری طبیعی است ولی بدون شک وقتی طرفدار کیفیت تیم را ببیند رضایتمندی لازم را کسب می نماید.

نصرتی اضافه نمود: هوداران باید بدانند زمان می برد تا بازیکنان کنار هم بازی و با یکدیگر هماهنگ و با خصوصیات بازی یکدیگر آشنا شوند.

وی بیان کرد: چند بازیکن تیم که از سال قبل در تیم گل ریحان بازی داشتند شاید با هم هماهنگ باشند ولی سایر بازیکنان برای رسیدن به هماهنگی فرصت بیشتری احتیاج دارند.

نصرتی گفت: غلامعلی تبار بازیکن خط دفاعی پارس جنوبی کرونا گرفته و 10 روز نبوده وی بطور حتم به چشم خواهد آمد و در نبود وی نیز برابر ایرانجوان بوشهر بازیکنی 21 ساله بکارگرفته شد.

وی در ارتباط با ملاقات محبت آمیز برابر ایرانجوان نیز اظهار کرد: برگزاری چنین بازی هایی فرصتی است تا بازیکنان با شناخت بیشتر از دست کم دریافت حریف دوری نمایند و با عزم و اراده بیشتری وارد زمین مسابقه شوند.

نصرتی ادامه داد: خوشحالم از اینکه برای راهنمایی تیم پارس چنوبی به جم آمدم چراکه مردم هرگاه ما را می بییند قوت قلبی برای تیم ما هستند و امیدوارم بتوانم محبت های آنان را با دریافت نتیجه دلخواه پاسخ دهیم.

مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور در آذرماه شروع می گردد و شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم دو نماینده استان بوشهر در این لیگ هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: karnikan.ir شناسه مطلب: 1231

به "خبرنگاران پارس جنوبی جم رفته رفته به روزهای خوب خود نزدیک می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پارس جنوبی جم رفته رفته به روزهای خوب خود نزدیک می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید